Fırsat 35 - Monkey Jungle'da Donut Menü ve Giriş 45 TL Yerine 29 TL!

Fırsat Seçenekleri

X
«Geri

Türkiye'nin En Büyük Kapalı Çocuk Oyun Parkında Muhteşem Bir Eğlence! Monkey Jungle'da Donut Menü ve Giriş 45 TL Yerine 29 TL!

   

45,00 TL

Değerinde

% 36

İndirim

Fırsat Kapandı

200

Kişi Satın Aldı

Monkey Jungle

Firma Puanı %100
Puan Veren 9 Kişi

Adres:

Binbaşı Reşat Bey Mah.Akçay Cad. No:11/1-A Gaziemir / İzmir

Website :

Detaylı Bilgi
 • Türkiye'nin En Büyük Kapalı Çocuk Oyun Parkında Muhteşem Bir Eğlence! Monkey Jungle'da Donut Menü ve Giriş 45 TL Yerine 29 TL!
 • Fırsat kuponu Tek kişiliktir.
 • Fırsat haftanın Tüm Günleri geçerlidir.
 • Rezervasyon gerekmemektedir.
 • Masada bulunacak çocuk sayısı kadar kupon alınması gerekir.
 • Dilediğiniz kadar kupon alabilir, kullanabilir ve hediye edebilirsiniz.
 • Fırsat 28 Şubat 2017 Salı tarihine kadar geçerlidir.
 1. Fırsat Hakkında
 2. Kullanım Notları
 3. Yorumlar (9)


Eğlenmek her çocuğun hakkı

Tamamı profesyonel ve deneyimli kişilerden oluşan Monkey Jungle oyun, eğlence ve aktivite merkezi, 1-12 yas aralığındaki çocuklara yönelik olup, onların zihinsel, bedensel ve sosyal gelişimlerine katkı sağlamanın yanında ebeveynleri ile birlikte kaliteli zaman geçirmelerini hedeflemektedir.

Günümüzde bilgisayar teknolojisinin gelişmesiyle birlikte çocuklarımız maalesef bedensel hareketlilik olmadan oyun oynamaktalar. Bilgisayar oyunları, internet üzerinden oynanan oyunlar, tabletler ve cep telefonları çocukların hareket etmeden eğlenmelerini sağlamakta. Ancak bu tür oyunlar her zaman biraz eksik kalmakta, çocukların bedensel, zihinsel ve sosyal gelişimlerini kısıtlamaktadır.

Monkey jungle olarak hedeflerimizden biri de bilgisayar dışında da eğlenmenin mümkün olduğunu tüm çocuklarımıza göstermektir. Oyun parkımızda gerek koşarak, gerek trombolinde zıplayarak, gerek pedal çevirerek ve gerekse de diğer arkadaşları ile birlikte zaman geçirerek çocuklarımız, bedensel ve sosyal yönden hareketlilik içinde olacaklar.

Yola çıkarken kendimize misyon olarak belirlediğimiz üzere her çocuk eğlenmek ister ve bu istek istisnasız her çocuğun hakkıdır.

Oyun parkımızı 3 temel prensip üzerine inşa ettik.

 • Çocukların güvenliği
 • Eğitici ve öğretici faaliyetler
 • Çocukların bedensel ve zihinsel gelişimi

Çocukların yanında ebeveynler için de çeşitli imkanlar sunan Monkey Jungle en kıymetli varlıklarımız olan çocuklarımızın gözümüzün önünde kaliteli zaman geçirmelerini sağlamaktadır.
Monkey Jungle

2400 m2 kapalı alanda kurulan, Ege Bölgesi’nin ilk ve tek indoor (kapalı alan) oyun parkı olan Monkey Jungle, çocuklara sınırsız eğlence vaad ediyor. Parkımızda aynı anda 450 çocuk rahat ve güvenli bir şekilde oynayabilir, soft play oyun alanları,jungle temalı şişme parkuru,çocuk jungle disco,trambolin arena,tırmanma volkanı,battle area, pedallı go-kart pisti, elektronik oyuncaklar ve kum boyama gibi çeşitli etkinlikler yanısıra daha küçük misafirlerimiz için sünger küpler ve boyama gibi faaliyetler ile kaliteli zaman geçirebilir.Konsept doğum günü partileri,kahvaltılı ve yemekli organizasyonlar,okullara özel paketler de Monkey Jungle Çocuk Oyun Parkının verdiği hizmetlerdendir. Çocuklarını sınırsız eğlence dünyasına bırakan ebeveynler ise cafe’mizde zengin menümüzden seçim yapabillir, hoşça vakit geçirebilirler.

Tamamı profesyonel ve deneyimli kişilerden oluşan Monkey Jungle oyun, eğlence ve aktivite merkezi, 1-12 yas aralığındaki çocuklara yönelik olup, onların zihinsel, bedensel ve sosyal gelişimlerine katkı sağlamanın yanında ebeveynleri ile birlikte kaliteli zaman geçirmelerini hedeflemektedir. Çocuklarımız ile birlikte biz anne babalar şehir yaşamı içerisinde sıkışıp kaldık.Bir düşünün hayattaki en değerli varlıklarımızı kapımızın önünden okul servislerine oradan adeta sınıflarına,akşam aynı şekilde geriye,merdiven bile kullanmadan eve getirtiyoruz. Bitti mi? Akşam yatma saatlerine kadar tablet, pc ,telefonla geçen saatler… Okul sonraları ve hafta sonları kurslara,özel derslere bitmek bilmeyen bir maratonun içerisinde daha iyi bir ‘’gelecekleri ‘’olsun diye onları da koşuşturuyoruz..

Peki,çocuklarımız ne zaman koşuşturucak,hoplayacak zıplayacak ve enerjisini atacak?Ne zaman çocukluklarını yaşayacaklar? Biraz ortalığı dağıttıkları zaman rahatsız oluyoruz.Minder ve yastıklarla kendilerine bir oyun kurmaya çalıştıkları zaman ortalığı dağıttıkları için sinirleniyoruz…Odanızda oynayın diyoruz,demiyor muyuz? Bizler 90’larda çocukluğunu yaşamış, az biraz sokakta oynama lütfuna erişmiş ve kendi çocuklarını apartmanlarda büyüten bir nesil olarak onların oyun oynama haklarını ellerinden almaya çalışıyoruz. Çalışmıyor muyuz? Koşma düşersin,elleme kırarsın,terleme hasta olursun diyoruz,demiyor muyuz?Herkes kendine bu soruları bi sorsun lütfen.Bırakın çocuklarımızı gönüllerince eğlensin,hareket etsin,hoplasın zıplasın,tırmansın…İşte biz bunun için çalışıyoruz,bunu daha iyi nasıl yaparız diye durmadan düşünüyoruz.Çocuklarımızı AVM içerisindeki küçücük oyun parklarında yarım saatin var git oyna diyerek sınırlandırmıyoruz.Sizinde çocuklarınız ile birlikte gönlünüzce oynayabilmenizi sağlıyoruz.Hafta sonları spor kıyafetleri ile gelen anne-babaları görünce mutlu oluyoruz.Süre saat sınırlaması koymuyoruz.Çocuklarınız çocuklar gibi eğlenirken sizin de eşinizle dostunuzla cafemizde rahatça oturup dinlenmenize olanak veriyoruz.Artık İzmirlilerin 2400 m2 lik devasa bir oyun parkı var,çocuklar süre sınırlaması olmadan gönüllerince oynuyor,hareket ediyor,anne babalar da çocukları ile oynuyor,dileyenler bilardo,masa tenisi,play station ,play station VR sanal gözlük de oynuyor.Zengin menümüzden seçim yapıp Cafemizin lezzetlerini tadıyorlar.Ama biz durmuyoruz,daha iyi ve daha güzel nasıl olur diye çalışıyoruz.Neden mi? Yola çıkarken kendimize misyon olarak belirlediğimiz üzere her çocuk eğlenmek ister ve bu istek istisnasız her çocuğun hakkıdır.EĞLENMEK HER ÇOCUĞUN HAKKIDIR! Monkey Jungle Çocuk Oyun Parkı 2400m2 lik oyun alanı ile süre sınırlaması olmadan,çocuklara özgürce oynama imkanı tanıyan ilk ve tek oyun parkıdır. Girişte kayıt alan personelimizin gelen her misafire açıkladığı üzere,oyun alanlarındaki personelimiz sadece ALAN GÖZETİMİ yapmakta olup çocuklarımızın birebir sorumlulukları ve ihtiyaçları velilerine aittir.Bu kuralımızda muhtelif yerlerde yazılıdır. Ayrıca çocuklarımız özgürce oynarlarken personelimizin çocuklara müdahale etmemesi işletmemizin kurallarındandır. Ancak ebeveynler dilerlerse kendi çocukları ile birlikte diledikleri şekilde tüm oyun alanlarında oynabilirler.Bu imkanı İzmir'de sağlayan ilk,tek ve EN BÜYÜK Oyun parkıyız. Bol oyunlu günler dileriz.

MONKEY JUNGLE AİLESİ

 

 • Bu fırsatı satın almak için "Satın Al" butonuna tıklayabilirsiniz.
 • Satın aldığınız fırsat için Firma Rezervasyon Bilgileri sms ve mail ile size gönderilecektir.
 • Bu fırsata ait Fırsat Kodunuz Sms ve E-Mail yoluyla tarafınıza gönderilecektir.
 • Ayrıca Fırsat Kodunuzu üye panelinizden anında görebilirsiniz.
 • İşletmede fırsat kodunuzu belirterek hizmetten faydalanabilirsiniz.
 • Başka kampanya veya indirimlerle birleştirilemez.
 • Merak ettiğiniz tüm konular için Sıkça Sorulan Sorular bölümünü okuyabilirsiniz.
 • Tüm sorularınız için info@firsat35.com adresine mail atabilirsiniz.
 • İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı unutmayın.
yorum puanı 26.01.2017
Yagmurca y.

yorum puanı 29.01.2017
Gözde a.

yorum puanı 01.02.2017
Duygu Ö.

??

yorum puanı 02.02.2017
BERAT P.

yorum puanı 09.02.2017
Aydogan s.

yorum puanı 07.03.2017
serkan a.

yorum puanı 07.03.2017
Ayşe k.

yorum puanı 20.03.2017
ÖZGÜR O.

yorum puanı 03.04.2017
TALAT Ö.

hafta sonu 35 tl yerine 24.90 tl den giriş yaptık.teşekkürler fırsat 35

özel fırsat

Resul Dindar Konseri

Karadeniz Müziğinin Sevilen İsmi Resul Dindar 3 Kasım'da Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu'nda ! Biletler 67 TL Yerine 40 TL !

BOSTANLI

Kısa Bir Süre

67,00 TL 40,00 TL
özel fırsat

İzmir Tea Festival

İzmir Tea Festival 17-19 Kasım Tarihleri Arasında Alsancak Tren Garı'nda Sizlerle ! Biletler 28,00 TL Yerine 23,90 TL !

KONAK

Kısa Bir Süre

28,00 TL 23,90 TL
özel fırsat

Van Gogh

Tiyatro Gerçek Tarafından Sahnelenen Van Gogh Oyunu 16 Kasım'da Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu'nda ! Biletler 50 TL Yerine 30 TL !

BOSTANLI

Kısa Bir Süre

50,00 TL 30,00 TL
özel fırsat

Antistress Masajı, Relax Masajı, Saç Bakımı,Özel Spa

Bornova Lilyum Güzellik’de 30 Dakika Antistress Masajı, Relax Masajı Özel Spa ve Saç Bakımı 9,90 TL'den Başlayan Fiyatlarla !

BORNOVA

Kısa Bir Süre

50,00 TL 9,90 TL
özel fırsat

Kordon Otel Smyrna Spa'da Masaj Çeşitleri

Kordon Otel Smyrna Masaj Çeşitleri 59 TL'den Başlayan Fiyatlarla !

KONAK

Kısa Bir Süre

220,00 TL 59,00 TL
özel fırsat

Güzelbahçe Gri Restaurant'ta Enfes Menüler

Güzelbahçe Gri Restaurant'ta Eğlence & Ziyafet Bir Arada ! Yerli İçecekli Enfes Menüler 110 TL Yerine 75 TL !

GÜZELBAHÇE

Kısa Bir Süre

110,00 TL 75,00 TL
özel fırsat

Karşıyaka Alaçatı Sakızlı Kahve

Karşıyaka Alaçatı Sakızlı Kahve'de 2 Kişilik Enfes Serpme Kahvaltı Keyfi 47 TL yerine 25 TL !

KARŞIYAKA

Kısa Bir Süre

47,00 TL 25,00 TL
özel fırsat

Cinemaximum Sinema Bileti

Tüm İzmir'de Cinemaximum'larda Geçerli İndirimli Sinema Bileti 13,50 TL!

TÜM İZMİR

Kısa Bir Süre

20,50 TL 13,50 TL
fırsat 35 alanı
özel fırsat
konser fırsatı

Resul Dindar Konseri

Karadeniz Müziğinin Sevilen İsmi Resul Dindar 3 Kasım'da Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu'nda ! Biletler 67 TL Yerine 40 TL !

İncele

67,00 TL 40,00 TL
özel fırsat
konser fırsatı

İzmir Tea Festival

İzmir Tea Festival 17-19 Kasım Tarihleri Arasında Alsancak Tren Garı'nda Sizlerle ! Biletler 28,00 TL Yerine 23,90 TL !

İncele

28,00 TL 23,90 TL
özel fırsat
konser fırsatı

Van Gogh

Tiyatro Gerçek Tarafından Sahnelenen Van Gogh Oyunu 16 Kasım'da Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu'nda ! Biletler 50 TL Yerine 30 TL !

İncele

50,00 TL 30,00 TL
özel fırsat
konser fırsatı

Antistress Masajı, Relax Masajı, Saç Bakımı,Özel Spa

Bornova Lilyum Güzellik’de 30 Dakika Antistress Masajı, Relax Masajı Özel Spa ve Saç Bakımı 9,90 TL'den Başlayan Fiyatlarla !

İncele

50,00 TL 9,90 TL
özel fırsat
konser fırsatı

Kordon Otel Smyrna Spa'da Masaj Çeşitleri

Kordon Otel Smyrna Masaj Çeşitleri 59 TL'den Başlayan Fiyatlarla !

İncele

220,00 TL 59,00 TL
özel fırsat
konser fırsatı

Güzelbahçe Gri Restaurant'ta Enfes Menüler

Güzelbahçe Gri Restaurant'ta Eğlence & Ziyafet Bir Arada ! Yerli İçecekli Enfes Menüler 110 TL Yerine 75 TL !

İncele

110,00 TL 75,00 TL
özel fırsat
konser fırsatı

Karşıyaka Alaçatı Sakızlı Kahve

Karşıyaka Alaçatı Sakızlı Kahve'de 2 Kişilik Enfes Serpme Kahvaltı Keyfi 47 TL yerine 25 TL !

İncele

47,00 TL 25,00 TL
özel fırsat
konser fırsatı

Cinemaximum Sinema Bileti

Tüm İzmir'de Cinemaximum'larda Geçerli İndirimli Sinema Bileti 13,50 TL!

İncele

20,50 TL 13,50 TL
fırsat 35 reklam alanı
özel fırsat
konser fırsatı

28 Ekim Levent Yüksel Konseri

Levent Yüksel 28 Ekim'de Ooze Venue'de Sevenleri İle Buluşuyor ! Biletler 56 TL Yerine 45 TL !

6 Gün Kaldı

56,00 TL 45,00 TL
özel fırsat
konser fırsatı

Ahmet Aslan,Erdal Erzincan ve Kemal Dinç Konseri

Anadolu Müziğinin Ustaları Ahmet Aslan,Erdal Erzincan ve Kemal Dinç 28 Ekim'de Bostanlı Suat Taşer Sahnesi'nde ! Biletler 78,50 TL Yerine 47 TL !

6 Gün Kaldı

78,50 TL 47,00 TL
özel fırsat
konser fırsatı

Eventpark İnciraltı Paintball Arena

Eventpark İnciraltı Paintball Arena'da Paintball, Tost ya da Tek kişilik Kahvaltı 19,90 TL'den Başlayan Fiyatlarla !

Kısa Bir Süre

35,00 TL 19,90 TL
özel fırsat
konser fırsatı

İzmir Tea Festival

İzmir Tea Festival 17-19 Kasım Tarihleri Arasında Alsancak Tren Garı'nda Sizlerle ! Biletler 28,00 TL Yerine 23,90 TL !

Kısa Bir Süre

28,00 TL 23,90 TL
özel fırsat
konser fırsatı

"Asterix & Oburix Tembelliğe Karşı"

Toprak Sahne Tiyatrosunun Gerçekleştirdiği "Asterix & Oburix Tembelliğe Karşı" Oyununa Biletler 15 TL Yerine 7,50 TL !

Kısa Bir Süre

15,00 TL 7,50 TL
özel fırsat
konser fırsatı

Monkey Jungle Kids Menü ve Giriş

Monkey Jungle'da Kids Menü ve Giriş 48 TL Yerine 29 TL!

Kısa Bir Süre

48,00 TL 29,00 TL
özel fırsat
konser fırsatı

Resul Dindar Konseri

Karadeniz Müziğinin Sevilen İsmi Resul Dindar 3 Kasım'da Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu'nda ! Biletler 67 TL Yerine 40 TL !

Kısa Bir Süre

67,00 TL 40,00 TL
özel fırsat
konser fırsatı

Victor Hugo Notre Dame - Quasimodo Müzikali

Victor Hugo’nun Ölümsüz Eseri "Notre Dame - Quasimodo Müzikali" Sizlerle ! Biletler 56 TL Yerine 34 TL !

Kısa Bir Süre

56,00 TL 34,00 TL

Bu şehirde olan fırsatlardan haberdar ol

İzmir'de olan fırsatları takip etmek için E-Bülten sistemimize kayıt olun. Kayıt için yandaki form yardımı ile mail adresini bize göndermeniz yeterli.