Fırsat 35 - Türkiye'nin En Büyük Kapalı Çocuk Oyun Parkında Muhteşem Bir Eğlence! Monkey Jungle'da Giriş 35 TL Yerine 24,90 TL!

Fırsat Seçenekleri

X
«Geri

Türkiye'nin En Büyük Kapalı Çocuk Oyun Parkında Muhteşem Bir Eğlence! Monkey Jungle'da Giriş 35 TL Yerine 24,90 TL!

   

35,00 TL

Değerinde

% 29

İndirim

Fırsat Kapandı

65

Kişi Satın Aldı

Monkey Jungle

Firma Puanı %100
Puan Veren 13 Kişi

Adres:

Binbaşı Reşat Bey Mah.Akçay Cad. No:11/1-A Gaziemir / İzmir

Website :

Detaylı Bilgi
 • Türkiye'nin En Büyük Kapalı Çocuk Oyun Parkında Muhteşem Bir Eğlence! Monkey Jungle'da Giriş 35 TL Yerine 24,90 TL!
 • Fırsat kuponu Tek kişiliktir.
 • Fırsat haftanın Tüm Günleri geçerlidir.
 • Rezervasyon gerekmemektedir.
 • Masada bulunacak çocuk sayısı kadar kupon alınması gerekir.
 • Dilediğiniz kadar kupon alabilir, kullanabilir ve hediye edebilirsiniz.
 • Fırsat 30 Nisan 2017 Pazar tarihine kadar geçerlidir.
 1. Fırsat Hakkında
 2. Kullanım Notları
 3. Yorumlar (13)


Eğlenmek her çocuğun hakkı

Tamamı profesyonel ve deneyimli kişilerden oluşan Monkey Jungle oyun, eğlence ve aktivite merkezi, 1-12 yas aralığındaki çocuklara yönelik olup, onların zihinsel, bedensel ve sosyal gelişimlerine katkı sağlamanın yanında ebeveynleri ile birlikte kaliteli zaman geçirmelerini hedeflemektedir.

Günümüzde bilgisayar teknolojisinin gelişmesiyle birlikte çocuklarımız maalesef bedensel hareketlilik olmadan oyun oynamaktalar. Bilgisayar oyunları, internet üzerinden oynanan oyunlar, tabletler ve cep telefonları çocukların hareket etmeden eğlenmelerini sağlamakta. Ancak bu tür oyunlar her zaman biraz eksik kalmakta, çocukların bedensel, zihinsel ve sosyal gelişimlerini kısıtlamaktadır.

Monkey jungle olarak hedeflerimizden biri de bilgisayar dışında da eğlenmenin mümkün olduğunu tüm çocuklarımıza göstermektir. Oyun parkımızda gerek koşarak, gerek trombolinde zıplayarak, gerek pedal çevirerek ve gerekse de diğer arkadaşları ile birlikte zaman geçirerek çocuklarımız, bedensel ve sosyal yönden hareketlilik içinde olacaklar.

Yola çıkarken kendimize misyon olarak belirlediğimiz üzere her çocuk eğlenmek ister ve bu istek istisnasız her çocuğun hakkıdır.

Oyun parkımızı 3 temel prensip üzerine inşa ettik.

 • Çocukların güvenliği
 • Eğitici ve öğretici faaliyetler
 • Çocukların bedensel ve zihinsel gelişimi

Çocukların yanında ebeveynler için de çeşitli imkanlar sunan Monkey Jungle en kıymetli varlıklarımız olan çocuklarımızın gözümüzün önünde kaliteli zaman geçirmelerini sağlamaktadır.
Monkey Jungle

2400 m2 kapalı alanda kurulan, Ege Bölgesi’nin ilk ve tek indoor (kapalı alan) oyun parkı olan Monkey Jungle, çocuklara sınırsız eğlence vaad ediyor. Parkımızda aynı anda 450 çocuk rahat ve güvenli bir şekilde oynayabilir, soft play oyun alanları,jungle temalı şişme parkuru,çocuk jungle disco,trambolin arena,tırmanma volkanı,battle area, pedallı go-kart pisti, elektronik oyuncaklar ve kum boyama gibi çeşitli etkinlikler yanısıra daha küçük misafirlerimiz için sünger küpler ve boyama gibi faaliyetler ile kaliteli zaman geçirebilir.Konsept doğum günü partileri,kahvaltılı ve yemekli organizasyonlar,okullara özel paketler de Monkey Jungle Çocuk Oyun Parkının verdiği hizmetlerdendir. Çocuklarını sınırsız eğlence dünyasına bırakan ebeveynler ise cafe’mizde zengin menümüzden seçim yapabillir, hoşça vakit geçirebilirler.

Tamamı profesyonel ve deneyimli kişilerden oluşan Monkey Jungle oyun, eğlence ve aktivite merkezi, 1-12 yas aralığındaki çocuklara yönelik olup, onların zihinsel, bedensel ve sosyal gelişimlerine katkı sağlamanın yanında ebeveynleri ile birlikte kaliteli zaman geçirmelerini hedeflemektedir. Çocuklarımız ile birlikte biz anne babalar şehir yaşamı içerisinde sıkışıp kaldık.Bir düşünün hayattaki en değerli varlıklarımızı kapımızın önünden okul servislerine oradan adeta sınıflarına,akşam aynı şekilde geriye,merdiven bile kullanmadan eve getirtiyoruz. Bitti mi? Akşam yatma saatlerine kadar tablet, pc ,telefonla geçen saatler… Okul sonraları ve hafta sonları kurslara,özel derslere bitmek bilmeyen bir maratonun içerisinde daha iyi bir ‘’gelecekleri ‘’olsun diye onları da koşuşturuyoruz..

Peki,çocuklarımız ne zaman koşuşturucak,hoplayacak zıplayacak ve enerjisini atacak?Ne zaman çocukluklarını yaşayacaklar? Biraz ortalığı dağıttıkları zaman rahatsız oluyoruz.Minder ve yastıklarla kendilerine bir oyun kurmaya çalıştıkları zaman ortalığı dağıttıkları için sinirleniyoruz…Odanızda oynayın diyoruz,demiyor muyuz? Bizler 90’larda çocukluğunu yaşamış, az biraz sokakta oynama lütfuna erişmiş ve kendi çocuklarını apartmanlarda büyüten bir nesil olarak onların oyun oynama haklarını ellerinden almaya çalışıyoruz. Çalışmıyor muyuz? Koşma düşersin,elleme kırarsın,terleme hasta olursun diyoruz,demiyor muyuz?Herkes kendine bu soruları bi sorsun lütfen.Bırakın çocuklarımızı gönüllerince eğlensin,hareket etsin,hoplasın zıplasın,tırmansın…İşte biz bunun için çalışıyoruz,bunu daha iyi nasıl yaparız diye durmadan düşünüyoruz.Çocuklarımızı AVM içerisindeki küçücük oyun parklarında yarım saatin var git oyna diyerek sınırlandırmıyoruz.Sizinde çocuklarınız ile birlikte gönlünüzce oynayabilmenizi sağlıyoruz.Hafta sonları spor kıyafetleri ile gelen anne-babaları görünce mutlu oluyoruz.Süre saat sınırlaması koymuyoruz.Çocuklarınız çocuklar gibi eğlenirken sizin de eşinizle dostunuzla cafemizde rahatça oturup dinlenmenize olanak veriyoruz.Artık İzmirlilerin 2400 m2 lik devasa bir oyun parkı var,çocuklar süre sınırlaması olmadan gönüllerince oynuyor,hareket ediyor,anne babalar da çocukları ile oynuyor,dileyenler bilardo,masa tenisi,play station ,play station VR sanal gözlük de oynuyor.Zengin menümüzden seçim yapıp Cafemizin lezzetlerini tadıyorlar.Ama biz durmuyoruz,daha iyi ve daha güzel nasıl olur diye çalışıyoruz.Neden mi? Yola çıkarken kendimize misyon olarak belirlediğimiz üzere her çocuk eğlenmek ister ve bu istek istisnasız her çocuğun hakkıdır.EĞLENMEK HER ÇOCUĞUN HAKKIDIR! Monkey Jungle Çocuk Oyun Parkı 2400m2 lik oyun alanı ile süre sınırlaması olmadan,çocuklara özgürce oynama imkanı tanıyan ilk ve tek oyun parkıdır. Girişte kayıt alan personelimizin gelen her misafire açıkladığı üzere,oyun alanlarındaki personelimiz sadece ALAN GÖZETİMİ yapmakta olup çocuklarımızın birebir sorumlulukları ve ihtiyaçları velilerine aittir.Bu kuralımızda muhtelif yerlerde yazılıdır. Ayrıca çocuklarımız özgürce oynarlarken personelimizin çocuklara müdahale etmemesi işletmemizin kurallarındandır. Ancak ebeveynler dilerlerse kendi çocukları ile birlikte diledikleri şekilde tüm oyun alanlarında oynabilirler.Bu imkanı İzmir'de sağlayan ilk,tek ve EN BÜYÜK Oyun parkıyız. Bol oyunlu günler dileriz.

MONKEY JUNGLE AİLESİ

 

 • Bu fırsatı satın almak için "Satın Al" butonuna tıklayabilirsiniz.
 • Satın aldığınız fırsat için Firma Rezervasyon Bilgileri sms ve mail ile size gönderilecektir.
 • Bu fırsata ait Fırsat Kodunuz Sms ve E-Mail yoluyla tarafınıza gönderilecektir.
 • Ayrıca Fırsat Kodunuzu üye panelinizden anında görebilirsiniz.
 • İşletmede fırsat kodunuzu belirterek hizmetten faydalanabilirsiniz.
 • Başka kampanya veya indirimlerle birleştirilemez.
 • Merak ettiğiniz tüm konular için Sıkça Sorulan Sorular bölümünü okuyabilirsiniz.
 • Tüm sorularınız için info@firsat35.com adresine mail atabilirsiniz.
 • İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı unutmayın.
yorum puanı 26.01.2017
Yagmurca y.

yorum puanı 29.01.2017
Gözde a.

yorum puanı 01.02.2017
Duygu Ö.

??

yorum puanı 02.02.2017
BERAT P.

yorum puanı 09.02.2017
Aydogan s.

yorum puanı 07.03.2017
serkan a.

yorum puanı 07.03.2017
Ayşe k.

yorum puanı 20.03.2017
ÖZGÜR O.

yorum puanı 03.04.2017
TALAT Ö.

hafta sonu 35 tl yerine 24.90 tl den giriş yaptık.teşekkürler fırsat 35

yorum puanı 18.12.2017
Mehmet A.

yorum puanı 21.01.2018
Hüseyin ö.

Çok başarılı tebrikler

yorum puanı 01.05.2018
Esra A.

yorum puanı 07.05.2018
özge A.

özel fırsat

Bayraklı Künefezad Restaurant İftar Menüleri

Bayraklı Künefezad Restaurant'tan Ramazan Boyunca Geçerli Canlı Müzik Eşliğinde Enfes İftar Menüleri 29,90 TL'den Başlayan Fiyatlarla !

BAYRAKLI

Kısa Bir Süre

70,00 TL 29,90 TL
özel fırsat

Çeşme Tekne Turu & Öğle Yemeği

Çeşmenin Muhteşem Koylarında Yüzmenin Keyfine Varacağınız Günü Birlik Öğle Yemeği Dahil Tekne Turu 39,90 TL'den Başlayan Fiyatlarla!

ÇEŞME

Kısa Bir Süre

50,00 TL 39,90 TL
özel fırsat

Lifepark'ta Kahvaltı ve Havuz Keyfi

Lifepark İzmir'de, Enfes Serpme Kahvaltı ve Havuz Keyfi 24,90 TL'den Başlayan Fiyatlarla !

BUCA

Kısa Bir Süre

55,00 TL 24,90 TL
özel fırsat

H&H Wellness Spa Masaj Paketi ve Spa Kullanımı

Kemalpaşa Ramada Hotel & Suites'de Bedeninizi ve Ruhunuzu Dinlendirin ! H&H Wellness Spa'da Tüm Vücut Masaj,Hamam,Sauna,Buhar Odası Kullanımı 200 TL Yerine 109 TL !

KEMALPAŞA

Kısa Bir Süre

200,00 TL 109,00 TL
özel fırsat

Hobbit House Köy Kahvaltısı

Gerçek Köy Kahvaltısı Lezzetleri ''Hobbit House Bademler'' Bademler Köyü'de ! Organik Lezzetlerle Dolu, Doyana Kadar Doldurulan Köy Kahvaltısı 45 TL Yerine 35 TL !

URLA

Kısa Bir Süre

45,00 TL 35,00 TL
özel fırsat

Kordon Otel Smyrna Spa'da Masaj ve Spa Kullanımı

Kordon Otel Smyrna Spa'da Rahatlatan Dokunuşlar ! Anti Stress Masajı, Spa Kullanımı Ve İçecek Dahil 69 TL'den Başlayan Fiyatlarla !

KONAK

Kısa Bir Süre

190,00 TL 69,00 TL
özel fırsat

Mavi Deniz Otel'de Serpme Kahvaltı

Gümüldür Mavi Deniz Otel'de Denize Sıfır Doğal Çim Bahçesinde Ailecek Keyifli Bir Serpme Kahvaltı 45 TL Yerine 29,50 TL !

GÜMÜLDÜR

Kısa Bir Süre

45,00 TL 29,50 TL
özel fırsat

Bayraklı Mestan Restaurant İftar Menüsü

Bayraklı Mestan Restaurant, Keyif Dolu Bir İftara Davet Ediyor! Ramazan Boyunca Geçerli İftar Menüsü 60 TL Yer

BAYRAKLI

Kısa Bir Süre

60,00 TL 49,90 TL
özel fırsat

Aqua Atlantis Su Parkı Herşey Dahil Eğlence

Giriş Sizden, Yeme & İçme Kuşadası Aqua Atlantis'ten ! Herşey Dahil Sınırsız Eğlence 88 TL Yerine 66 TL !

KUŞADASI

Kısa Bir Süre

88,00 TL 66,00 TL
özel fırsat

Konak Hotel İz'de Aromaterapi Masajı ve Islak Alan Kullanımı

Konak Hotel İz'de 45 ve 60 Dakika Seçenekleri ile Aromaterapi Masajı ve Islak Alan Kullanımı 59 TL'den Başlay

KONAK

Kısa Bir Süre

140,00 TL 59,00 TL
özel fırsat

"Yuvarlak Çay Dalyan İztuzu Plajı" Turu

İzmir Günlük Tur Aracılığıyla "Yuvarlak Çay Dalyan İztuzu Plajı" Turu 70 TL Yerine 64 TL !

KONAK

Kısa Bir Süre

70,00 TL 64,00 TL
özel fırsat

Aren Beach Club'ta Açık Büfe Kahvaltı & Plaj Keyfi

Çeşmealtı'nın Gözde Koyu Mavi Plaj'ın Yeni Yüzü Aren Beach Club'ta Açık Büfe Kahvaltı & Plaj Keyfi 35 TL Yerine 24,90 TL !

URLA

Kısa Bir Süre

35,00 TL 24,90 TL
özel fırsat

Karşıyaka Alaçatı Sakızlı Kahve

Karşıyaka Alaçatı Sakızlı Kahve'de 2 Kişilik Enfes Serpme Kahvaltı Keyfi 47 TL yerine 30 TL !

KARŞIYAKA

Kısa Bir Süre

47,00 TL 30,00 TL
fırsat 35 alanı

Bu şehirde olan fırsatlardan haberdar ol

İzmir'de olan fırsatları takip etmek için E-Bülten sistemimize kayıt olun. Kayıt için yandaki form yardımı ile mail adresini bize göndermeniz yeterli.