Fırsat 35 - Savaşın Çelik Yüzükleri,Beni Güldürenler,Asterix&Oburix Tembelliğe Karşı,Otobüs Oyunları Toprak Sahne Tiyatrosu'nda !

Fırsat Seçenekleri

X
«Geri

Savaşın Çelik Yüzükleri,Beni Güldürenler,Asterix&Oburix Tembelliğe Karşı,Otobüs Oyunları Toprak Sahne Tiyatrosu'nda 10 TL'den Başlayan Fiyatlarla!

   

15,00 TL

Değerinde

% 33

İndirim

Fırsat Kapandı

0

Kişi Satın Aldı

Toprak Sahne Tiyatrosu(Urla)

Firma Puanı %70
Puan Veren 1 Kişi

Adres:

Hacı İsa Mah. 75.Yıl Cumhuriyet Caddesi Nazar İş Merkezi Zemin Kat Urla/İzmir

Website :

Web Sitesine Git
Detaylı Bilgi
 • Savaşın Çelik Yüzükleri,Beni Güldürenler,Asterix&Oburix Tembelliğe Karşı,Otobüs Oyunları Toprak Sahne Tiyatrosu'nda 10 TL'den Başlayan Fiyatlarla!
 • Fırsat 1: Savaşın Çelik Yüzükleri 9 Nisan' da Saat 20:30'da gerçekleşecektir.
 • Fırsat 2: Beni Güldürenler 22 Nisan' da Saat 20:30'da gerçekleşecektir.
 • Fırsat 3: Asterix&Oburix Tembelliğe Karşı 23 Nisan'da Saat 14:00 - 15:30 - 17:00 'de gerçekleşecektir.
 • Fırsat 4: Otobüs 29 Nisan'da Saat 20:30'da gerçekleşecektir.
 • Fırsat kuponu Tek kişiliktir.
 • Rezervasyon gerekmemektedir.
 • Girişte fırsat kupon kodlarınızı göstermeniz yeterlidir.
 • Satın alınan kodlarda iptal, iade ve değişim yapılamamaktadır.
 • Dilediğiniz kadar kupon alabilir, kullanabilir ve hediye edebilirsiniz.
 • Fırsat 29 Nisan 2017 Cumartesi tarihine kadar geçerlidir.
 1. Fırsat Hakkında
 2. Kullanım Notları
 3. Yorumlar (1)

 

Savaşın Çelik Yüzükleri

Milli Mücadele dönemlerinde sayısız yararlıklar gösteren kadınlarımızın cephede ve cephe gerisindeki varlıkları her zaman övüncümüz olmuştur. Cepheye mermi,mühimmat ve erzak taşıyan gerektiğinde silah elde cephe çukurlarında savaşçı olarak yer alan kadınların yaşamlarına ışık tutmaya çalıştık. İçlerinde cephede hemşirelik görevini üstlenen sağlıkçılar da var silah çatan askerler de… Evet evet günümüzün snipperleri yani keskin nişancıları bile var. Safiye Hüseyin Elbi ilk kadın uzman hemşiremizdir. Biz yabancılara övgüler düzelim o varını yoğunu ortaya koymuş bir kahramandır. Nezahat Onbaşı 70. Alay saflarında savaşa katılan bir savaş simgesidir. Mücahide Hatice Hanım; İçAnadolu’dan Ege Cepheleri’ne kadar her yerde onun ayak izlerine rastlarız. Zeynep Mido Çavuş; Çanakkale Savaşları’na en önde atılmış bir silah ustası. Kosovalı Zeynep… Yaralı Türk Askerlerini tedavi ederken ölen Alman Hemşire… Tam 3 yıl boyunca cepheden cepheye koşan Ayşa Davudi hanım… Yavuklusunun cepheden dönmesini tam 14 yıl bekleyen Anzılha Hatun… Yavrusunu kınalayan Hatice Ana… Bütün askerleri oğlum diye koklayan Havranlı Ayşe Hatun… Ve Savası yazan kadınlar… Karanlığa çatan kadınlar; Latife Hanım, Afife Jale ve daha niceleri… Kadınlarımız… Tek tek öyküleri birer roman olacak kadınlarımız... Hepsi bu gösterimizin nadide bahçesinde görünecekler…

Beni Güldürenler

İstanbulda Cihangirde bir pis pansiyonda yaşayan aktör komedyen eskisi.İssiz unutulmuş,Fransızlar da aktörlere ağustos böceği der.Ömrü kısadır.Kışı düşünmez.La fonten masalında ki gibi. Aktör anılarını anlatmaya başlar Minür Özkul’un evinden başlar.Ertem eğilmez,biraz Yeşilçam,Orhan boran ,Öztürk Serengil, Baykal Kent.Yıldırım Önal .Anılar zaman zaman güldürücek,bazen hüzünlendircek.

Asterix&Oburix Tembelliğe Karşı

Ünlü yazar Rene Goscinny nin yarattığı Asterix ve Obelix karakterlerinin tiyatro sahnesine uyarlaması olan oyunumuz, Fransız Galia köyünde yaşanan olayları konu alır. Yine bir olimpiyat oyunları yapılacaktır. Galia'lılar olimpiyat oyunlarının Galia seçmelerine hazırlanmaktadırlar. Köyün en tembeli Tembelix diğer köylüler gibi olimpiyat oyunlarının seçmelerine hazırlanır. Ancak o kadar tembeldir ki; çalışmak yerine sürekli uyur. Seçmeleri kazanmak için güvendiği bir şey vardır. Sihirli Güç İksiri. Oysa Asterix ve Oburix sürekli çalışırlar, Bilgededeixin verdiği programı yerine getirirler. Seçmeler geldiğinde Tembelixi bir sürpriz beklemektedir. Oyunumuz çocuklara sahnenin büyüsünden kopmadan şarkılarıyla ve danslarıyla erdemli olmayı ve çalışmayı öğütlemektedir.

Otobüs

İşten çıkıp evine gitmeye çalışan bir gurup vatandaşın toplu taşıma otobüsünde başına gelen olaylar trajikomik bir dille anlatılıyor. Yazan: Stanislav Stratiev Yöneten: Erkan Cılak Yardımcı Yönetmen: İbrahim Yıldırım Dramaturji: Nail Pelivan Dekor: Hakan Urul Teknik: Tugay Yılmazoğulları Efekt: Tuncay Yılmazoğulları Süre: 2 Perde Türü: Hiciv Komedisi

 • Bu fırsatı satın almak için "Satın Al" butonuna tıklayabilirsiniz.
 • Satın aldığınız fırsat için Firma Rezervasyon Bilgileri sms ve mail ile size gönderilecektir.
 • Bu fırsata ait Fırsat Kodunuz Sms ve E-Mail yoluyla tarafınıza gönderilecektir.
 • Ayrıca Fırsat Kodunuzu üye panelinizden anında görebilirsiniz.
 • İşletmede fırsat kodunuzu belirterek hizmetten faydalanabilirsiniz.
 • Başka kampanya veya indirimlerle birleştirilemez.
 • Merak ettiğiniz tüm konular için Sıkça Sorulan Sorular bölümünü okuyabilirsiniz.
 • Tüm sorularınız için info@firsat35.com adresine mail atabilirsiniz.
 • İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı unutmayın.
yorum puanı 17.12.2017
Dilek A.

Bu şehirde olan fırsatlardan haberdar ol

İzmir'de olan fırsatları takip etmek için E-Bülten sistemimize kayıt olun. Kayıt için yandaki form yardımı ile mail adresini bize göndermeniz yeterli.