2. İzmir Çikolata & Tatlı Festivali


Geçtiğimiz yıl ilki düzenlenen İzmirÇikolata & Tatlı Festivali, bu yıl yeniden İzmirliler ile buluşmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz yıl 60 Marka 15.000 ziyaretçi katılımı ile gerçekleşen festival, bu yıl İzmir Arena’da gerçekleşecek.Festival, Çikolataya dair aklınıza gelen veya gelmeyen her şeyi barındırıyor. Çikolatalar, çikolatalı tatlılar, şerbetli tatlılar ve çok daha fazlası sizler için İzmir Çikolata festivalinde bir araya gelecek.İzmir’in; denizi, keyfi, modernliği, sanatı, modası, konforu, dansçıları, manzarası ve çok daha fazlası bu festivalde olacak. Ayrıca 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında minik ziyaretçiler de unutulmadı. Minik misafirlerimizin tüm gün çikolata ve çikolatalı tatlara doyacağı, tüm gün eğlenip aktivite uygulayacakları özel bir alanda onlar için tasarlandı.

4 gün süresince, öğlen 12:00’den gece 22:00’ye kadar sürecek olan ve çikolata severlerin festivali olacak bu festivalde sizleri bir çok eğlenceli, kültürel ve sanatsal aktivite bekliyor.Peki satın aldığınız bu bilete neler dahil ?

– İkramlar
– Müzik
– Söyleşiler
– Workshoplar
– Atölyeler
– Sergi alanları
– Çocuk oyun alanları
– Close up gösteriler
– Dans gösterileri
– Yarışmalar ve sürpriz hediyeler
– Sokak sanatları gösterileri

Sizlerde bu eğlenceden mahrum kalmamak için biletlerinizi tükenmeden alın ! İndirimli biletlere www.firsat35.com‘dan ulaşabilirsiniz.

 

Facebook Yorumlar

yorumlar

Post Author: info@firsat35.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir