SÖMESTR ÇOCUK TİYATRO FESTİVALİ (20 OCAK- 4 ŞUBAT 2018)

20 Ocak – 04 Şubat tarihleri arasında İzmir’de sahne hayatlarına devam eden; İzmir Çocuk Tiyatrosu, Baykuş Çocuk Tiyatrosu, Temaşa Sanat, Tiyatro Kibele, Newyork Sanat Akademi, Hayali Mehmet Baycan ve Mavi Çocuk Tiyatrosu’nun da yer aldığı; Gazi Ortaokulu Sahnesi yoğun olmak üzere Karşıyaka Ahmet Piriştina Kültür Merkezi, Bornova Toplum Bilim ve Kongre Merkez’lerinde sergileyecekleri birbirinden eğlenceli ve eğitici oyunlarıyla sizleri yarıyıl tatili boyunca yalnız bırakmıyorlar.

 

Ormanın Gücü, Bremen Mızıkaçıları, Hansel ve Gretel, Kırmızı Başlıklı Kız, Pinokyo, Geleceğin Çocukları, Göçebe Eşek, Don Kişot ve Maceraları, İğneli Kahraman oyunlarının yanı sıra, bir de Hacivat ve Karagöz gösterisinin sahne alacağı Sömestr Çocuk Tiyatro Festivali’nin geniş programına ve 12 TL’den başlayan indirimli biletlere  fırsat35′ten ulaşabilirsiniz.. Haydi Tiyatro’ya çünkü tiyatro iyidir !

 

 

Sadece bunlarla sınırlı kalmayın ! Trt Çocuk kanalının en sevilen çizgi filmleri de mevcut. Ayrıca 1992 tarihli, Disney yapımı, Binbir Gece Masalları’ndan Alaaddin’in sihirli lambası masalından uyarlanan oyunda sahnede!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Facebook Yorumlar

yorumlar

Post Author: info@firsat35.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir