Fırsat 35 - 2019'da Sizleri Neler Bekliyor ! Nuray Taşıyan Danışmanlık'ta Astrolog Nuray Taşıyan İle 6 Aylık 2019 Doğum Haritası Analizi 300 TL Yerine 74,90 TL !

Fırsat Seçenekleri

X
«Geri

2019'da Sizleri Neler Bekliyor ! Nuray Taşıyan Danışmanlık'ta Astrolog Nuray Taşıyan İle 6 Aylık 2019 Doğum Haritası Analizi 300 TL Yerine 74,90 TL !

   

300,00 TL

Değerinde

% 75

İndirim

Fırsat Kapandı

36

Kişi Satın Aldı

Nuray Taşıyan Danışmanlık

Firma Puanı %0
Puan Veren 0 Kişi

Adres:

Mithatpaşa Cad No:1057 Kat:1 Daire:1 Güzelyalı - İzmir

Website :

Detaylı Bilgi
 • 2019'da Sizleri Neler Bekliyor ! Nuray Taşıyan Danışmanlık'ta Astrolog Nuray Taşıyan İle 6 Aylık 2019 Doğum Haritası Analizi 300 TL Yerine 74,90 TL !

 • Fırsat kuponu Tek kişiliktir.
 • Analiz Danışman Astrolog Nuray Taşıyan tarafından bire bir yapılır.
 • Kişi kendisi için 1 kupon kullanabilir.
 • Seanslar yarım saat sürmektedir.
 • Fırsat kodları satın alma işleminden sonra sms ve mail olarak gelmektedir.
 • Randevu numarası satın alma işleminden sonra sms ve mail olarak gelmektedir.
 • Satın alma işleminden sonra sms ve mail olarak gelecek numarayı aramanız yeterlidir.
 • 10:00 - 18 :00 arası hizmet verilmektedir.
 • Dilediğiniz kadar fırsat satın alabilir, kullanabilir veya hediye edebilirsiniz.
 • İlk Defa Alışveriş Yapacak Üyelerimize : Satınalma işlemi sonrasında, cep telefonunuza gelecek kod ile, üye işyerine gidebilirsiniz. Çok kolay ve pratik olduğunu göreceksiniz.
 • Fırsat 09 Ocak 2019 Çarşamba tarihine kadar geçerlidir.
 1. Fırsat Hakkında
 2. Kullanım Notları
 3. Yorumlar (0)

Kişiye Özel 2019 Yılı Doğum Haritası Analizi

Doğum haritası; size doğuştan bahşedilmiş yeteneklerinizi, geliştirmeniz gereken yönlerinizi, yaşamdaki motivasyonlarınızı ve bunları nasıl gerçekleştireceğinizi sağlayan bir rehberdir. Bununla birlikte hayatınızda süre gelen sıkıntılar, sıkışıklar, yaşanabilecek zorluklar ve bunlarla baş edebilme yolları hakkında da yol göstericidir.

Güçlü ve zayıf yönlerinizi, bunları ne şekilde kullanıp, iyileştirebileceğinizi görmenizi sağlar. Mesela; meslek seçiminizi doğru yaparak sevdiğiniz iş'te başarılı ve mutlu olmanızı sağlayabilir. Siz de doğum haritanızı yorumlatarak kendinizi daha iyi tanıyabilir, kendinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Astroloji yaşamınıza ait bir yol rehberidir. Yaşama geliş amacınız, sizi nelerin mutlu ettiği, nelerin edemediği, Meslek seçimizden, eş seçiminize kadar bir çok bilgiyi barındıran bir rehberdir. Bu rehberi doğru kullanarak, kendinizi daha iyi tanımak, yaşamdaki tercihlerinizi daha doğru yapmanızı sağlar.

Bir Örnek;

1 ocak 2019, 5 Şubat 2019

Transit Neptün 60 Güney Ay Düğümü

Özellikle dindar ve spiritüel gruplar odak haline gelecek. Grup üyelikleri üzerinden hayatın spiritüel yanlarını keşfetme fırsatınız var. Günlük hayatınız ile spiritüel değerlerinizi birlikte harmanlamak için gerekli değişikleri yapmanız da mümkün.

Transit Kiron 135 Kuzey Ay Düğümü

Hayattaki spiritüel amacınızla ilgili içsel bilgiye sahipsiniz ama günlük hayatınızda bunu yansıtmakla ilgili bazı engellenmeler yaşıyorsunuz. İteklemektense, sabırlı olmayı öğrenmenizin zamanı. Kendi benliğinizi ve benzersiz yeteneklerinizi vurgulama fırsatınız olacak.

1 Ocak 2019 19 şubat 2019

Transit Kiron 135  Güney Düğümü

Hayattaki spiritüel amacınızla ilgili içsel bilgiye sahipsiniz ama günlük hayatınızda bunu yansıtmakla ilgili bazı engellenmeler yaşıyorsunuz. İteklemektense, sabırlı olmayı öğrenmenizin zamanı. Kendi benliğinizi ve benzersiz yeteneklerinizi vurgulama fırsatınız olacak.

 6 Ocak 2019 , 16 ocak 2019

Transit Jüpiter kavuşum Neptün

Bu dönem sizin ruhsal bilincinizi arttıracak ve size neşe, cömertlik ve ilahi nizamın bütün varlıklarına karşı sevecenlik göstermenizi olarak ortaya koyacak. Her şey ile birlik hissiniz var. Süreç içinde mistik eğilimleriniz canlanabilin. İdealizm ve duygusal coşkunuz artacak. Özellikle de bu transit süreci sırasında zihinsel tarafsızlık eksikliğinden sakınmalısınız. Etik ve sosyal fikirlere her zamankinden daha açık olduğunuz bir devre.  İdealist duygularınız depreşebilir. Başkaları tarafından teşvik edilmeyi bekleyen bir tavrınız olabilir. Değişiklik duygunuzun yoğunluğundan dolayı uzun vadeli planlar yapabilir, seyahatler düşünebilirsiniz. Aşırı bonkör olacağınız söylenebilir. Kendinizi birazcık zorlasanız bile iyi bir kazanç elde edebilirsiniz. Hayallerinizin ve beklentilerinizin gerçekleşmeye yüz tuttuğu bir zaman boyutu içindesiniz. Daha önce size sıkıntı veren olaylar kendiliğinden düzelecek. Sanata ilginiz artacak. Hayal gücünüz iyi çalışacak. Her açıklı hikâyeye aldanmayın. Kaçma ihtiyacı hissedebilirsiniz. Eğer öyle olursa, bunu seyahat ederek giderin ama aşırı içki ya da uyuşturucu kullanımıyla ilgilenmemeniz yerinde olur. Paranızla ilgili aşırı riskler de almamalısınız.

7 ocak 2019,  17 ocak 2019

Transit Jüpiter 150 natal Güney Ay Düğümü

Hayat amacınıza doğru ilerlemek üzere harekete geçmek için gruplar ve bireylerle ilişkilerinizi yeniden gözden geçirme zamanı. Yolunuzda duran herhangi bir kimse ya da grup bir yana doğru eğilimlenebilirsiniz. Bilginize bilgi katacak yeni deneyimler arıyorsunuz. Eski arkadaşlar ve anlaşmaları bırakmak kolay değil ama bir kapının kapanıp diğerinin açıldığını da hatırlamanın zamanı doğrusu.

12 0cak 2019

Transit Pluto dördüncü evde

Bu tarihten itibaren yakın çevre, ev ve aile ilişkileri ve atmosferiniz yaşamınızda yoğunluk kazanacaktır. Bu dönemin olumlu tarafları mutsuz ve yıpratıcı ev ortamında düzelme, çocuklardaki şartlanmaların kabul edilmesi veya ortaya çıkması, ev ortamında faydalı değişiklikler, ev içindeki otorite kavramının güçlenmesidir. Bu dönemin olumsuz yönleri ise onları geliştirmek için yapılan yanlış hareketler yüzünden arkadaşlarla çatışmalar, çocuklardaki yanlış şartlardan kurtulmaktaki beceriksizlik yüzünden geriletici davranışlar, otokritik davranışlar yüzünden ev ortamında gerginlik, önemli akrabaların kaybı yâda yabancılaşmalarıdır. Bu bakımdan olumsuz olacak yönlere dikkat etmek gerekir.

13 Ocak 2019-24 Ocak 2019

Transit Jüpiter 90 Güneş

Bu dönemde iddiacı ve kaprisli bir yapı sergileyebilirsiniz. Dikkatli olun, çünkü kaprisli tutumunuz sizi ihtilaflara düşürebilir. Süreç içinde küstahça, zorbalığa kaçabilen, otoriteyi hiçe sayan tavırlarınız, kusur bulmada adeta rekor aramanız, başkalarını aşağılamak için bahaneler yaratmanız ve bunlara benzeyen davranışlarınız yükseleyim derken sizi iyice aşağılara çeker ve de farkına varmazsınız. Ancak dibe vurunca uyanmanız mümkün olur, ama ne yazık ki iş işten geçmiş olabilir. Bu transit dönem içinde böyle bir eğilim verse de nerede duracağınızı bilmeli, aşırıya asla kaçmamalısınız. Dönem içinde yanlış beslenmeden dolayı bazı sağlık sorunları yaşamanız da mümkün. Çalışmadan yaşama isteği ortaya çıkabilir. Bu da size bazı sorunlar çıkartacaktır. Başarınız açısında geçireceğiniz bu devre biraz canınızı sıkabilir. Sosyal ilişkilerinizde şahsi hırslarınız öne çıkabilir. Aşırı bir iştah artışı görülebilir. Kanuni sorunlar ve başarısızlıklar sizi oldukça rahatsız edebilir bu dönem. Genelde oldukça kötü bir dönem içinde olabilirsiniz. Abartılara, sizin kendi kendinize sıkıntı yaratmanıza, benlik çatışmalarına, gereksiz çıkışlara yol açabilecek bir dönemdir. Kıskanç ve saldırgan davranışlar ilişkileriniz olan kişilere karşı sizi zor durumda bırakabilir. Aşırı faal olmanız yüzünden yorgun düşebilir sağlığınız ile ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu transit etki süreç içinde kanunlarla ilgili bir olay da başlatabilir. Bu bir mahkeme de olabilir. Belki kazanmanıza fırsat vermez, hatta onurunuz ve itibarınız zedelenebilir, haklarınız çiğnenebilir. Kendinizle ilgili zayıflıkları öğrenmeniz, memnun edici yolları bulmayı başarmanız, kendinizden haberdar olmanız ve benliğinizle uzlaşmayı becerebilmeniz bu sürecin icaplarıdır.

 • Bu fırsatı satın almak için "Satın Al" butonuna tıklayabilirsiniz.
 • Satın aldığınız fırsat için Firma Rezervasyon Bilgileri sms ve mail ile size gönderilecektir.
 • Bu fırsata ait Fırsat Kodunuz Sms ve E-Mail yoluyla tarafınıza gönderilecektir.
 • Ayrıca Fırsat Kodunuzu üye panelinizden anında görebilirsiniz.
 • İşletmede fırsat kodunuzu belirterek hizmetten faydalanabilirsiniz.
 • Başka kampanya veya indirimlerle birleştirilemez.
 • Merak ettiğiniz tüm konular için Sıkça Sorulan Sorular bölümünü okuyabilirsiniz.
 • Tüm sorularınız için info@firsat35.com adresine mail atabilirsiniz.
 • İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı unutmayın.

Bu şehirde olan fırsatlardan haberdar ol

İzmir'de olan fırsatları takip etmek için E-Bülten sistemimize kayıt olun. Kayıt için yandaki form yardımı ile mail adresini bize göndermeniz yeterli.