Fırsat 35 - Bostanlı Elegance Estetik & Güzellik'te Zayıflama Paketleri 29,90'dan Başlayan Fiyatlarla !

Fırsat Seçenekleri

X
«Geri

İdeal Vücuda Ulaşmak Artık Çok Kolay ! Bostanlı Elegance Estetik & Güzellik'te Zayıflama Paketleri 29,90'dan Başlayan Fiyatlarla !

   

100,00 TL

Değerinde

% 70

İndirim

Fırsat Kapandı

28

Kişi Satın Aldı

Bostanlı Elegance Estetik & Güzellik

Firma Puanı %0
Puan Veren 0 Kişi

Adres:

Bostanlı Mah. Cemal Gürsel Cad.No: 506/3 Karşıyaka - İzmir

Website :

Detaylı Bilgi

İdeal Vücuda Ulaşmak Artık Çok Kolay ! Bostanlı Elegance Estetik & Güzellik'te Zayıflama Paketleri 29,90'dan Başlayan Fiyatlarla !

 

 • Fırsat 1: Elegance Estetik & Güzellik'te 1 Seans Soğuk Lipoliz Paketi 100 TL Yerine 29,90 TL !
 • Fırsat 2: Elegance Estetik & Güzellik'te 1 Seans G5 ve 1 Seans Lenf Drenaj Paketi 125 TL Yerine 39,90 TL !
 • Fırsat 3: Elegance Estetik & Güzellik'te 2 Seans Pasif Jimnastik, 2 Seans G5 ve 2 Seans Lenf Drenaj Paketi 200 TL Yerine 49,90 TL !
 • Fırsat 4: Elegance Estetik & Güzellik'te 5 Seans İncelme & Zayıflama Paketi 250 TL Yerine 99,90 TL !
 • Her kişi aynı fırsattan sadece 1 kez yararlanabilmektedir.
 • Kişi aynı fırsattan sadece tek kullanım hakkına sahiptir.
 • Rezervasyon Numarası Satın Alma İşleminden Sonra Mail Olarak Gelcektir.
 • Fırsat pazar hariç haftanın tüm günleri geçerlidir.
 • Fırsat 08:30 - 20:00 saatleri arasında geçerlidir.
 • İptal ve değişiklikler 1 gün önceden haber verilmelidir.
 • Bu fırsat Yalnızca Bayanlar İçin Geçerlidir.
 • Fırsat kodlarınız satın alma işleminden sonra sms ve mail gelmektedir
 • İlk Defa Alışveriş Yapacak Üyelerimize : Satınalma işlemi sonrasında, cep telefonunuza gelecek kod ile, üye işyerine gidebilirsiniz. Çok kolay ve pratik olduğunu göreceksiniz.
 • Fırsat 25 Ocak 2020 Cumartesi tarihine kadar geçerlidir.
 1. Fırsat Hakkında
 2. Kullanım Notları
 3. Yorumlar (0)

Zayıflamak İçin Daha Fazla Beklemeyin ! Elegance Estetik & Güzellik'te Zayıflama Paketleri Sizleri Bekliyor !

Pasif Jimnastik Nedir ?

Pasif jimnastik vücuda egzersiz yapılıyor gibi etki verirken enerji harcattığı için dolayısıyla metabolizmada fazla çalışmaya bağlı olarak kalori yakımı olur. Aynı zamanda vücuda gönderilen radyo dalgaları yağ dokularını uyarır ve yağların vücuttan atımına yardımcı olur. Bu uygulama vücutta toplam kilonun düşürülmesinde tek başına etkili olmaz. Diyet planlamasının yanı sıra diyete destek tedavi olarak da kullanılmaktadır. Pasif jimnastik beraberinde diyetisyen kontrolünde hazırlanacak olan uygun kalori ve besin ögesi içerikli beslenme programı sayesinde aynı zamanda ideal kiloya kavuşmak da mümkündür. Bu uygulama diyet sürecinde olan kişilerin zayıflama süreçlerini hızlandırır. Özellikle diyet yaparken spor yapmaya vakit ayıramayan veya bir fiziksel sorun sebebi ile spor yapamayanlar için güzel bir alternatiftir.

G5 Masajı Nedir ?

G5 masajı uygulanan bölgeler, zayıflama ürünleri ve bitkisel yağlar ile de desteklenerek gözle görülür mükemmel sonuçlar elde edilir. G5 masajı, gerginleşmiş noktaları ve spazmları yatıştırmaya, yorgunluk sonrası kaslarda biriken laktik asitin ve ödemlerin atılmasına yardımcı olur. Ritmik masaj ile kan dolaşımını hızlandırır, ciltte yaşlanma çizgilerini azaltır ve cilde esneklik sağlar. G5 masajı özellikle bölgesel zayıflamada kullanılan ve hızla yaygınlaşan yöntemlerden biridir. Aletle yapılan masaj sayesinde kan akışı hızlanır, damarlar açılır ve vücut toparlanır. G5 masajı özellikle pasif jimnastik öncesinde vücudun ısınmasını ve yağ yakmaya daha erken başlamasını sağlar.

Lenf Drenaj Nedir ?

Lenf drenaj masajı vücudumuzun en önemli sistemlerinden iç organların temizliğinde ve atıkların giderilmesinde görev alan lenfatik sistemin daha sağlıklı bir şekilde çalışması için uygulanan bir tedavi yöntemi ve masaj çeşididir. Sağlıklı bir vücutta iç organların düzgün çalışması ve yarattığı atıkların düzgün bir şekilde vücuttan atılması gerekir. Bunu sağlayan lenf dolaşımıdır. Düzgün çalışan bir lenf dolaşım sistemi güçlü bir bağışıklık ve sağlıklı bir vücutla özdeştir. Bu dolaşımın sağlıklı olmadığı durumlarda yani lenf sisteminin sağlıklı bir şekilde çalışmadığı durumda vücuttaki atıklar idrar yolu ile tamamen atılamaz ve vücutta ödem dediğimiz şişlikleri oluşturur. Ödem, atılamayan atıklar yüzünden yani dolaylı olarak  da lenf sisteminin düzgün çalışmamasından kaynaklanır.

Soğuk Lipoliz Nedir?

Soğuk lipoliz, yağ dondurma uygulamasına verilen genel addır. Bu prosedürde yağ hücreleri belirli derecelere kadar soğutulur. Tedavi sırasında diğer dokulara zarar verilmez ve bu sayede yağların vücuttan atılması sağlanır. Genellikle kilo vermek için diyet ve egzersiz programlarından sonuç alamamış kişilerin başvurduğu en etkili zayıflama yöntemlerinden birisidir. Teknolojinin yardımı ile kısa bir sürede deri altındaki yağ hücreleri hedef alınır ve söz konusu hücreler eliminasyon noktasına kadar dondurulur. FDA onaylı soğuk lipoliz ile kişi yaklaşık olarak 3 ay içerisinde ideal vücut formuna ulaşabilir. Bu işlemin fazlasıyla tehlike arz ettiğini söylense de aslında tam tersidir. Bölgesel zayıflama için soğuk lipoliz yoluna başvurmuş çoğu hastanın memnuniyet oranı maksimum seviyelerdedir. İşlem yaklaşık olarak 45 dakika ile 1 saat arasında kişiye göre değişiklik göstermektedir.

 • Bu fırsatı satın almak için "Satın Al" butonuna tıklayabilirsiniz.
 • Satın aldığınız fırsat için Firma Rezervasyon Bilgileri sms ve mail ile size gönderilecektir.
 • Bu fırsata ait Fırsat Kodunuz Sms ve E-Mail yoluyla tarafınıza gönderilecektir.
 • Ayrıca Fırsat Kodunuzu üye panelinizden anında görebilirsiniz.
 • İşletmede fırsat kodunuzu belirterek hizmetten faydalanabilirsiniz.
 • Başka kampanya veya indirimlerle birleştirilemez.
 • Merak ettiğiniz tüm konular için Sıkça Sorulan Sorular bölümünü okuyabilirsiniz.
 • Tüm sorularınız için info@firsat35.com adresine mail atabilirsiniz.
 • İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı unutmayın.

Bu şehirde olan fırsatlardan haberdar ol

İzmir'de olan fırsatları takip etmek için E-Bülten sistemimize kayıt olun. Kayıt için yandaki form yardımı ile mail adresini bize göndermeniz yeterli.