Fırsat 35 - Seçili Tarihlerde İzmir Çıkışlı 9 Gece 11 Gün Konaklama ve Ulaşım Dahil GAP ve Doğu Anadolu Turu 2649 TL !

Fırsat Seçenekleri

X
Fırsat

1

25 Eylül - 4 Ekim Çıkışlı 2 Kişilik Odada Kişibaşı
Fırsat

2

25 Eylül - 4 Ekim Çıkışlı Tek Kişilik
«Geri

Seçili Tarihlerde İzmir Çıkışlı 9 Gece 11 Gün Yarım Pansiyon Konaklama ve Ulaşım Dahil GAP ve Doğu Anadolu Turu Kişi Başı 2649 TL !

   

GAP ve Doğu Anadolu Turu

Firma Puanı %0
Puan Veren 0 Kişi
Satın Alan Kişi 0 Kişi

Adres:

Website :

Detaylı Bilgi

Seçili Tarihlerde İzmir Çıkışlı 9 Gece 11 Gün Yarım Pansiyon Konaklama ve Ulaşım Dahil GAP ve Doğu Anadolu Turu Kişi Başı 2649 TL !

 
 • Fırsat 1: 25 Eylül - 4 Ekim Çıkışlı GAP ve Doğu Anadolu Turu 2 Kişilik Odada Kişibaşı 2649 TL !
 • Fırsat 2: 25 Eylül - 4 Ekim Çıkışlı GAP ve Doğu Anadolu Turu Tek Kişilik 3229 TL !
 • Tur detayları ve programı aşağıda belirtilmiştir
 • Otobüslü GAP ve Doğu Anadolu Turu İzmir çıkışlıdır.
 • Çıkış noktaları aşağıda belirtilmiştir.
 • Çocuk ücreti, tek kişilik oda farkı ve iptal iade koşulları gibi detayları bizi arayarak öğrenebilirsiniz.
 • Tur – Alan – Tur Lideri - Otel bilgilendirmeleri tur hareketinden 48 saat önce satış danışmanınız tarafından mail ve sözlü olarak yapılacaktır. 
 • Sitemizden turları kredi kartı ile taksitli veya havale ile ödeme ile satın alabilirsiniz.
 • Ayrıntılı bilgi ve rezarvasyon için 09:00-18:00 saatleri arasında 0850 304 01 35 nolu hattan ulaşabilir, 7/24 Whatsapp destek hattına ulaşabilisiniz.
 • Dilediğiniz kadar fırsat alabilir, kullanabilir ve hediye edebilirsiniz.
 • Fırsat 24 Eylül 2020 Perşembe tarihine kadar geçerlidir.
 1. Fırsat Hakkında
 2. Kullanım Notları
 3. Yorumlar (0)

Seçili Tarihlerde İzmir Çıkışlı 9 Gece 11 Gün Yarım Pansiyon Konaklama ve Ulaşım Dahil GAP ve Doğu Anadolu Turu Kişi Başı 2649 TL !

Hareket Noktaları;

16:00 URLA VERGİ DAİRESİ ÖNÜ
16:30 NARLIDERE SİTELER OTOBÜS DURAĞI
16:45 AGORA KARŞISI ÜST GEÇİT OTOBÜS DURAĞI
17:00 ÜÇKUYULAR ZİRAAT BANKASI ÖNÜ (SHELL BENZİN İSTASYONU KARŞISI)
17:30 BAYRAKLI ÜST GEÇİT

Tur Programı;

1.Gün: Akşam: İZMİR –ÇANAKKALE-GELİBOLI-KEŞAN- İPSALA (461 km.)

Siz değerli konuklarımızı alarak, seyahatimize başlıyoruz.

2.GÜN : ADANA–SABANCI CAMİİ-TAŞKÖPRÜ-HATAY ARKELOJİ MÜZESİ-ST.PIERRE KİLİSESİ-HABİBİ NECCAR CAMİ-HARBİYE ŞELALESİ

Sabah erken saatlerde Pozantı taraflarında sabah kahvaltımızı aldıktan sonra Türkiye’nin en büyük cami olma özelliğine sahip Sabancı Merkez Cami rehberimiz eşliğinde ziyaret ediyoruz. Şehrin simgesi olan Taşköprü’yü fotoğrafladıktan sonra otobüsümüzle Çan-Ezan-Hazzan seslerinin birlikte duyulduğu medeniyetler beşiği ilimiz Antakya’ya gidiyoruz.Antakya Arkeloji ve mozaik müzesini geziyoruz.Daha sonra Hristiyanlık kelimesinin ilk defa kullanıldığı St.Pierre kilisesine gidiyoruz.Gezimiz sonrası Antakya’nın eşiz yöresel lezzetlerini tatmak için öğle yemeğimizi almak üzere yerel restorana gidiyoruz.Daha sonra Habibi Neccar Camiyi görüp Harbiye Şelalelerine gidiyoruz.Burada ki serbest zamanımızın ardından konaklama gerçekleştirmek üzere otelimize geçiyoruz.


3.GÜN: GAZİANTEP –ZEUGMA MOZAİK MÜZESİ-TAHMİS KAHVESİ-BAKIRCILAR ÇARŞISI-BÜYÜK PASAJ

Sabah kahvaltısını otelimizde aldıktan sonra Gaziantep’e doğru yol alıyoruz.Gaziantep’te güzel anılarla başlıyoruz.İlk önce Dünyanın en büyük Mozaik Müzesi olan; Birecik Barajı suları altında kalan Zeugma Antik Kenti’nin muhteşem mozaiklerinin ve daha pek çok eserin sergilendiği dünya standartlarında müze olma özelliği ile de ön plana çıkan GAZİANTEP ZEUGMA MOZAİK MÜZESİ ’ne gidiyoruz.Ardında Öğle yemeğimizi aldıktan alıyoruz.Ardından yürüyerek sokaklarında Antep’in çarşılarını geziyoruz. BAKIRCILAR ÇARŞISI, ZİNCİRLİ BEDESTEN, İMAM ÇAĞDAŞ, BÜYÜK PASAJ ‘da yöresel ürünlerinden almak, ünlü baklavasının tadına bakmak için serbest zaman kullanıyoruz. Müdavimlerini; şairlerin, yazarların ve düşünürlerin oluşturduğu, Antep Harbi’nden Tasavvuf Söyleşilerine kadar pek çok sohbete tanıklık eden Türkiye’nin en eski kahvehanelerinden ünlü TARİHİ TAHMİS KAHVESİ oluyor. Konaklama yapmak üzere otelimize gidiyoruz.

4.GÜN: HALFETİ -BALIKLIGÖL-HARRAN- ŞANLIURFA

Sabah kahvaltısını otelimizde aldıktan sonra Fırat’ın suları altındaki Saklı Cennetin Kayıp Kenti HALFETİ ’yi keşfe gidiyoruz. Sakin (CITTASLOW) Kentimizin; geçmişten günümüze olan hikâyesini BİRECİK BARAJI ’nda sakince yapacağımız tekne turumuz(ekstra) sırasında dinliyoruz.  Sular altındaki evlerini, ağaçlarını hatta camilerini izlerken hep birlikte geçmişi hayal ediyoruz. Buradaki gezimiz sonrası Şanlıurfa’ya gidiyoruz.Öğle yemeğimizi aldıktan sonra BALIKLI GÖL (Aynzeliha ve Halil-ür Rahman Gölleri), RIZVANİYE CAMİ (Zulümiye Cami), MEVLİD İ HALİL KÜLLİYESİ VE HZ.İBRAHİM MAĞARASI, HALİ-ÜR RAHMAN CAMİ ziyaret ettikten sonra Tevrat`ta Hârân olarak, İncil’de aynı adla anılan bir kent olarak geçen, İslam tarihçilerinin ise kentin kuruluşunu Nuh Peygamberin torunlarından Kaynana veya İbrahim Peygamberin kardeşi Aran`a (Haran) bağladıkları HARRAN ’a gidiyoruz. Bölgenin iklim ve doğasıyla uyumlu, kendine özgü HARRAN EVLERİ ’ni ziyaret ederken, HARRAN KALESİ’ni SURLAR’ ını ve tarihin en eski İSLAM ÜNİVERSİTESİ ’ni görerek ziyaretimizi tamamlıyor ve günümüzden yaklaşık 12.000 yıl öncesine doğru zaman tünelindeki yolculuğumuza devam ediyoruz. otelimize yerleşiyor ve dileyen konuklarımızla; Ariflerin söze geldiği, çırakların dize geldiği, şiirlerin saza geldiği SIRA GECESİ ’ne(EKSTRA) gidiyoruz. Ardından otelimize dönüyoruz. Konaklama otelimizde.

5.GÜN GÖBEKLİTEPE-MARDİN – MİDYAT
Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra GÖBEKLİTEPE ’ye giderek; heyecan veren bilinen ve bilinmeyenlerine birlikte yolculuk yapıyoruz. Şu ana kadar bilinen verilere göre; İnsanoğlu ’nun gözlerini ilk kez dünyaya açtığı tahmin edilen ve Dünya’nın İlk Tapınağı olan, Dünya’nın nefesini tutarak gelişmelerini izlediği bu noktadaki ziyaretimizin ardından bu kez de Taşların Dile Geldiği Güneş’in Ülkesi MARDİN’e doğru hareket ediyoruz. Mardin’e ulaştığımızda; Süryanilerin bölgedeki dinsel ve kültürel var oluşlarının tarihsel bir simgesi olan Deyr-ul Zafaran Manastırını ziyaret ediyoruz.Mardin’in yöresel tadlarına bakmak üzere yerel restoranda öğle yemeğimizi alıyoruz.Daha sonra Mardin’in dar sokaklarınından geçerek Mardinin muhteşem taş evlerini görüyoruz.Ardından yöreyle bütünleşmiş yöresel ürünlerin olan;Badem şekeri,Dibek kahvesi,Eşşek sütü sabunları,bakır çerezlikler ve şamdanlar gibi ürünleri satın almak için serbest zaman veriyoruz.Aynı zamanda serbest zamanımızda rehberimizin bizlere göstereceği Mardin müzesi,Ptt evi,Zinciriye medresesini gezebilirsiniz.Mardin’in eşsiz güzelliklerine üzülerek veda ederek Midyat’a doğru hareket ediyoruz.İl durağımız birçok dizilere ev sahipliği yapmış olan Midyat Konukevini ziyaret ediyoruz.Süryani ustalarının yüzyılların birikimiyle ince ince işlediği Telkari sanatının en iyi ve en ince örneklerini bulabileceğimiz Telkari dükkanına giriyoruz.Konaklama ve akşam yemeği almak üzere otelimize geçiyoruz.

6.GÜN HASANKEYF-TATVAN-AKDAMAR ADASI-VAN
Sabah kahvaltımızı otelimizde açık büfe olarak aldıktan sonra Ilısu Barajı ile sular altında kalacak olan Hasankeyf’e varıyoruz. Hasankeyf i panoramik olarak görüp Tatvan’dan Gevaş’a geçiyoruz. Bizi bekleyen Özel teknelerimizle Van Gölü üzerinde bulunan Akdamar Adasına geçiyoruz(ekstra). Akdamar Kilisesinin bilgilerini rehberimizden aldıktan sonra , Van şehir merkezinde Van Kalesini panoramik görüp Savatlı Gümüş işçiliğini görebileceğimiz atölyelerden birtanesine gidiyoruz.Ardından meşhur Van kedilerini görebileceğimiz Kedi evine gidiyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.

7. GÜN: MURADİYE ŞELALESİ-DOĞUBAYAZIT-AĞRI-İSHAKPAŞA SARAYI-KARS

Otelimizde sabah kahvaltımızı açık büfe olarak yaptıktan sonra Göl kenarından devam ederek Çaldıran yakınlarındaki Muradiye Şelalesine ulaşıyoruz. Asma köprüden Şelalede fotoğraflarımızı çekildikten sonra Büyük ve Küçük Ağrı Dağını görerek Doğu Beyazıd’a ulaşıyoruz. Öğle yemeğimiz sonrasında ilklerin gerçekleştiği muhteşem İSHAK PAŞA SARAY’ını geziyoruz ve Iğdır üzerinden Kars’a geçiyoruz.Kars şehir turumuzu gerçekleştirip Kaşar-gravyer bal alışverişi yapıyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.

8. GÜN: ANİ HARABELERİ-SARIKAMIŞ-ERZURUM

Otelde alacağımız açık büfe sabah kahvaltı sonrasında Ani Harabelerine geçiyoruz. Ermenistan Türkiye sınırını belirleyen Aras nehrini fotoğrafladıktan sonra Sarıkamış Horasan Pasinler yolu ile Nene Hatun Şehri Erzurum’a ulaşıyoruz. Çifte Minareli Medrese, Ulu Camii, Üç Kümbetler hakkında Rehberimizden bilgilerimizi aldıktan sonra Rüstem Paşa Bedesteninde Oltu taşı alışverişi için serbest zaman alıyoruz. Otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

9. GÜN: ELAZIĞ -MALATYA

Otelde alacağımız açık büfe sabah kahvaltı sonrasında Çatkarlı Ova yolu ile Bingöl üzerinden Keban Baraj Gölü Manzarası eşliğinde Elazığ’a ulaşıyoruz. Harput’a çıkıyor öğle yemeğimizi alıyoruz, Balak Gazi-Ulu Camii, Eğik Minare-Arap Baba Türbesi, Sütkale gezilerimizi tamamladıktan sonra Kömürhan Köprüsünden Malatya’ya geçiyoruz. Otobüsümüzle panoramik şehir turunun sonrasında Malatya nostalji evini geziyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Dileyen konuklarımızla gece yarısı bizi bekleyen özel minibüslerle güneşin doğuşunu izlemek üzere Dünya’nın 8.harikası Nemrut Tümülüsü’ne çıkıyoruz. Komagene Kralı 1. Antiochus’un mezarının doğu terasından Güneş’in doğuşunu izledikten sonra bilgilerimizi rehberimizden alıp Malatya’daki otelimize geçiyoruz.

10. GÜN: NEMRUT-KAYSERİ

Sabah kahvaltımızı açık büfe olarak aldıktan sonra rehberimizin belirleyeceği saatte otelimizden ayrılıyoruz ve Kayseri’ye geçiyoruz.Yol güzergahında öğle yemeğimizi alıp Kayseri'ye davam ediyoruz.Kayseri Kalesi'ni ve Saat Kulesi'ni, Hunat Hatun Medresesi'ni görüp yapacağımız sucuk, pastırma alışverişi sonrasında akşam yemeği ve konaklama otelimizde

11. GÜN:KAPADOKYA-KONYA-İZMİR

Değerli misafirlerimiz otelimizde alınan açık büfe sabah kahvaltı sonrasında ilk durağımız Şapkalı Peribacalarının ve Kapadokya’nın simgesi olan Üç Güzeller Peribacalarını görüyoruz. Sonrasında bölgenin en yüksek noktası konumunda bulunan Uçhisar Kalesi’ni ( Panaromik ) seyretme ve fotoğraflama imkânı.Konya'da öğle yemeği molası ve Mevlana müzesini ziyaret edip İzmir'e doğru yol alıyoruz.Gerekli molaların ardından İzmir’e varıyoruz. Bir sonraki organizasyon da buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Tura Dahil Hizmetler;
 • Otellerde 8 Gece Yarim Pansiyon Konaklama
 • Otelde 1 Gece Oda Kahvaltı Konaklama
 • Lüks Otobüsler Ile Ulasim
 • Profesyonel Rehber Ile Çevre Gezileri
 • Tatillideri Otobüs Içi Ikramlari (soğuk)
 • Tatillideri Güvencesi
 • Açik Büfe9 Sabah Kahvaltisi
 • Açik Büfe veya Set Menü 8 Aksam Yemegi
 • 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortasi

Tura Dahil Olmayan Hizmetler;

 • Tüm Ögle Yemekleri
 • Tüm Yemeklerde Alinan Içecekler
 • Tüm Özel Harcamalar
 • Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar
 • Müze Giris Ücretleri + Müzekart
 • Nemrut Dağı minibüs ücreti
 • Akdamar Tekne Ücreti
 • Halfeti Tekne Turu
 • Urfa Sıra Gecesi Yemekli
Tur Çıkış Tarihleri;
 • 25 EYLÜL -04 EKİM 2020

 

 • Bu fırsatı satın almak için "Satın Al" butonuna tıklayabilirsiniz.
 • Satın aldığınız fırsat için Firma Rezervasyon Bilgileri sms ve mail ile size gönderilecektir.
 • Bu fırsata ait Fırsat Kodunuz Sms ve E-Mail yoluyla tarafınıza gönderilecektir.
 • Ayrıca Fırsat Kodunuzu üye panelinizden anında görebilirsiniz.
 • İşletmede fırsat kodunuzu belirterek hizmetten faydalanabilirsiniz.
 • Başka kampanya veya indirimlerle birleştirilemez.
 • Merak ettiğiniz tüm konular için Sıkça Sorulan Sorular bölümünü okuyabilirsiniz.
 • Tüm sorularınız için info@firsat35.com adresine mail atabilirsiniz.
 • İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı unutmayın.

Bu şehirde olan fırsatlardan haberdar ol

İzmir'de olan fırsatları takip etmek için E-Bülten sistemimize kayıt olun. Kayıt için yandaki form yardımı ile mail adresini bize göndermeniz yeterli.