Fırsat 35 - Sosyal Mesafeye Uygun Konaklama Dahil İzmir Çıkışlı Karlı Kapadokya Kayseri Erciyes Turu 949,90 TL !

Fırsat Seçenekleri

X
«Geri

Sosyal Mesafeye Uygun Konaklama Dahil İzmir Çıkışlı Karlı Kapadokya Kayseri Erciyes Turu 949,90 TL !

   

Karlı Kapadokya Kayseri Erciyes Turu

Firma Puanı %100
Puan Veren 3 Kişi
Satın Alan Kişi 479 Kişi

Adres:

Kapadokya

Website :

Detaylı Bilgi

Sosyal Mesafeye Uygun Konaklama Dahil İzmir Çıkışlı Karlı Kapadokya Kayseri Erciyes Turu 949,90 TL !

 

 • Fırsat kodları tek kişiliktir.
 • Aldığınız 1 Fırsat kodu ile fırsat son kullanım tarihine kadar istediğiniz tarihte tura katılabilirsiniz.
 • 6 Eylül'den itibaren AŞI kartı ibraz edilmesi ya da PCR testi yaptırıp, NEGATİF olunduğu ibraz edilmesi gerekmektedir.
 • Covid-19 Önlemleri hakkında aşağıda verilen detayları incelemenizi rica ederiz.
 • Tur programı ve hareket noktaları aşağıda belirtilmiştir.
 • 0 - 6 Yaş Çocuklar ücretsizdir. Rezarvasyon sırasında da çocuk sayısı belirtilmelidir.
 • Fırsat kodlarınız satın alma işleminden sonra sms ve mail gelmektedir.
 • Satın alma işleminden önce müsaitlik sorgulatınız.
 • Satın alma işleminden sonra sms ve mail olarak gelecek numaraya, hareket noktanızı belirtmeniz yeterlidir.
 • Ayrıntılı bilgi ve rezarvasyon için 09:00-18:00 saatleri arasında 0850 304 01 35 nolu hattan ulaşabilir, Whatsapp destek hattına ulaşabilisiniz.
 • Müze Giriş ücretleri tur fiyatına dahil değildir.
 • Dilediğiniz kadar Fırsat alabilir, kullanabilir ve hediye edebilirsiniz.
 • Türsab Belgesi Olmayan Yada Farklı Firmaların Belgelerini Yasadışı Kullanan Firmaları Tercih Etmeyiniz ! TURSAB NO 10857
 • Fırsat 01 Mart 2022 Salı tarihine kadar geçerlidir.
 1. Fırsat Hakkında
 2. Kullanım Notları
 3. Yorumlar (3)

Sosyal Mesafeye Uygun Konaklama Dahil İzmir Çıkışlı Karlı Kapadokya Kayseri Erciyes Turu 949,90 TL !

Tur esnasında rehberler birliğince görevlendirilmiş, profesyonel tur rehberi eşlik etmesi yasal zorunluluktur. Ören yerleri rehberlerimizin anlatımı ile değer kazanmaktadır.

Tur Programı

Kula, Afyon ve Konya’da vereceğimiz molalarımızın sonrasında sabah saatlerinde Aksaray’a ulaşıyoruz. Sabah kahvaltımızı (Ekstra) Aksaray'da Ağaçlı tesislerinde serbest olarak alıyor ve Karlı Kapadokya turuna başlamış oluyoruz.

1.Gün: Aksaray, Ihlara Vadisi, Derinkuyu, Uçhisar, Zelve, Paşabağı

Aksaray Orhan Ağaçlı Tesisleri ’nde alacağımız (extra) sabah kahvaltısından sonra, İç Anadolu`nun en yüksek dağlarından Hasan Dağı`nın eteklerine gidiyoruz. İlk durağımız Hasan Dağı ile komşu sayılan İçerisinde bulunan kiliselerle zenginliğine zenginlik katılan Doğa ve insanın uyumunu simgeleyen Ihlara Vadisi olmakta . Ihlara Vadisi melendiz çayının çevresinde vadi içindeki eski çağlara ait Ağaçlı Klise, Yılanlı Kilise ve Sümbüllü Klisesini ’yi görüyoruz ve ardından Melendiz çayı boyunca keyifli bir doğa yürüyüş yapıyoruz. Ihlara vadisini gezdikten sonra Araçlarımız ile Narıgöl (Acı Göl) krater gölü ’ne gidiyor ve anı ölümsüzleştiren pek çok kare eşliğinde oradan ayrılıyoruz. Kış ayında karın düşmesi ile Narlı Göl bir başka güzel olmakta Daha sonra bölge tarihi ve o devirdeki sosyal yapıyı, yaşam tarzını gösteren yöredeki yeraltı şehirlerinin en büyüğü Derinkuyu Yeraltı Şehri doğru yola çıkıyoruz. Yerin altına doğru sekiz katlı Derinkuyu Yeraltı Şehri, büyük bir topluluğu içinde barındıracak ve Tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde inşa edilmiş. Savaş ve istilalardan korunmak için kullanılmış anaları görüyor. Şehir içinde fotoğram çekimlerimizi yaptıktan sonra  Bölgeye doğru hareket ediyoruz. Bölgeye Giderken bizleri Bebek Peribacaları karşılamakta Bebek Peribacanın eşliğinde yolumuza devam edip Peribacaları oluşumlarını rehberimizin anlatımlarından sonra öğle yemeği için Uçhisar ’a gidiyoruz. Yemek sonrası bir sonraki durağımız insanlara yardım eden perilerinin, güvercinlere dönüştüklerine inanılan Hala ordaki güvercinlerin insanlara yardım etmeye devam ettikleri yer olan Güvercinlik Vadisi ve ardından Uçhisar Kalesi’ni görüyor. Sonrasında bu kez bölgede yaygın olarak çıkarılan Onyx Taşı’nın atölyede ustalarının elinde şekillenip esere dönüşüne tanıklık ediyoruz. Kapadokya’nın güzel vadilerinin manzarası karşısında Türk kahvelerimizi yudumlamak için meşhur O Ağacın Altı isimli restauranta gidiyoruz. Ardından Zelve’de yer alan Paşabağ Vadisi, Devrent Vadisi ‘nin eşsiz güzelliklerine hayal gücümüz ile tanıklık ediyor ve günün son fotoğraf molasını Üç Güzeller ’de veriyoruz. Ardından otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Talep olduğu takdirde ekstra olarak Kapadokya Türk Gecesi Eğlencesi/Kuzu Gecesi Eğlencesine katılıyoruz.

2. Gün:Kayseri, Erciyes Kayak Merkezi

Sabah kahvaltısını otelimizde aldıktan sonra tura çıkıyoruz. Dünya’nın en eski medeniyetlerine ev sahipliği yapan ,Mantısı, pastırması, Bünyan halısı, Erciyes Kayak Merkezi ve daha bir çok kendine özgü özelliği ile Türkiye'nin önemli ticaret merkezlerinden biri olan Kayseri ’ye doğru hareket ediyoruz. Zirvesinden Karın hiç eksik olmadığı ERCİYES ’te 3916 metre yükseklikte, kar ve kayak keyfi yapmak için serbest zaman kullanıyoruz. Dileyen konuklarımız muhteşem manzaralar eşliğinde keyif yapabilirler. Kış manzaraları seyri eşliğinde ERCİYES DAĞI’ndan ayrılıyor ve ünlü Kayseri mantısı (ekstra) yemeye gidiyoruz. Şehir sokaklarında  gezmeye başlıyoruz. Anıt yapılardan biri olan Hunat Hatun Türbesini‘ni gezip, Kurtuluş Savaşı sırasında Kuvay-i Milliyeciler tarafından sığınak olarak kullanılan Saat Kulesi’nin görülmesinin ardından Pastırmacılar Çarşısı ‘nda alışveriş için serbest zamandan sonra otelimize doğru hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

3. Gün:Göreme, Asmalı Konak, Turasan, İzmir

Sabah kahvaltısının ardından otelimizden aldıktan sonra Kapadokya’nın tarihi ve doğal güzelliklerini birleştirerek ziyarete gelenlere doyumsuz zevk yaşatan Göreme Açık Hava Müzesi ’ne gidiyoruz. Ardından Asmalı Konak İsimli dizeye ev sahipliği yapan Asmalı Konak Evi ’ni ziyaret ediyoruz. Volkanik arazinin armağanlarından Kapadokya’nın o güzel üzümlerinin şarapla biten hikâyesini Turasan Şarap Fabrikası’nda dinledikten sonra Çavuşin’e gidiyoruz. Çanak Çömlek Atolyesi ’nde Tarih boyunca önemli yere sahip Çömlekçilik sanatı hakkında bilgi alıyor ve alışveriş yapma fırsatı buluyoruz. Daha sonra Kapadokya’nın özgün mimarisini yansıtan doğal yapılardan birisinde öğle yemek molası vererek Kapadokya’dan ayrılıyor ve İZMİR ’e doğru hareket ediyoruz. Yoldaki gerekli molaların ardından İzmir Çıkışlı Karlı Kapadokya Turunu tamamlayıp şehrimize ulaşıyoruz.

Servis Güzergahları

19:00 Üçkuyular Opet Benzin ist. Önü

19:20 Üçyol Yazahaneler

19:45 Karşıyaka Anıt Heykeli

20:15 Bornova Ege Üniversitesi 

Not: Son hali ile Servis Saatleri ve Rehberinizin irtibat numaraları Acente Yönetim Sistemimizden tarafınıza mesaj ile iletilmektedir

Dahil olan Hizmetler

 • 2 Gece Otel konaklama

 • Lüx otobüs ile ulaşım

 • Otellerde alınan sabah kahvaltısı  ve akşam yemekleri

 • Seyahat Sigortası

 •  Rehberlik hizmeti

 • Erciyes Milli Park Ücreti

   

Dahil olamayan Hizmetler

 • Müze ören yeri giriş ücretleri

 • İlk gün sabah kahvaltısı ve tüm öğle yemekleri

 • Türk gecesi Kuzu gecesi

 • Yemeklerde alınan içecekler

 • Molalarda yapılan Harcamalar

 • Kayak, telesiyej ve özel harcamalar

 

Covid-19 Önlemleri Hakkında;

 İzmir Günlük Tur ile temeassız ve sosyal mesafeli turlarımızda, araçlarda herkese maske temini yapılacaktır. Araçlarda dilediğiniz zaman kullanabileceğiz kolonya ve dezenfektan temini yapılmaktadır. Yemekler için tercih edilecek mekanlar sosyal mesafe kuralına uyan ve sertifikalndırılmış işletmeler oalcaktır. Araçlar misafir kabul etmeden önce dezenfekte edilecektir. Tur araçlarında sosyal mesafeye uygun yerleşim düzeni uygulanacaktır.

 • Bu fırsatı satın almak için "Satın Al" butonuna tıklayabilirsiniz.
 • Satın aldığınız fırsat için Firma Rezervasyon Bilgileri sms ve mail ile size gönderilecektir.
 • Bu fırsata ait Fırsat Kodunuz Sms ve E-Mail yoluyla tarafınıza gönderilecektir.
 • Ayrıca Fırsat Kodunuzu üye panelinizden anında görebilirsiniz.
 • İşletmede fırsat kodunuzu belirterek hizmetten faydalanabilirsiniz.
 • Başka kampanya veya indirimlerle birleştirilemez.
 • Merak ettiğiniz tüm konular için Sıkça Sorulan Sorular bölümünü okuyabilirsiniz.
 • Tüm sorularınız için info@firsat35.com adresine mail atabilirsiniz.
 • İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı unutmayın.
yorum puanı 26.08.2017
Ercan ö.

Böyle fırsatların devamını bekliyoruz

yorum puanı 30.04.2018
Mustafa K.

Güzeldi rehber alfred de isini iyi yaptı

yorum puanı 12.07.2019
MELTEM K.

Bu şehirde olan fırsatlardan haberdar ol

İzmir'de olan fırsatları takip etmek için E-Bülten sistemimize kayıt olun. Kayıt için yandaki form yardımı ile mail adresini bize göndermeniz yeterli.