Fırsat 35 - FizyoHolistik Şifa Merkezi'nde 30 Dakika Tuz Odası Uygulaması 300 TL Yerine Sadece 100 TL!

Fırsat Seçenekleri

X
«Geri

FizyoHolistik Şifa Merkezi'nde 30 Dakika Tuz Odası Uygulaması 300 TL Yerine Sadece 100 TL!

   

300,00 TL

Değerinde

% 67

İndirim

Fırsat Kapandı

0

Kişi Satın Aldı

Mehmetali Akman mah. inönü cad.678/c Fahrettinaltay (işbank yanı )

Firma Puanı %0
Puan Veren 0 Kişi

Adres:

Mehmetali Akman mah. inönü cad.678/c Fahrettinaltay (işbank yanı )

Website :

Detaylı Bilgi

FizyoHolistik Şifa Merkezi'nde 30 Dakika Tuz Odası Uygulaması 300 TL Yerine Sadece 100 TL!

 

 • Fırsat kodları tek kişiliktir.
 • Fırsat pazar hariç haftanın tüm günleri geçerlidir.
 • Fırsat 11:00-18:00 saatleri arasında geçerlidir.
 • Kişi başı 1 adet fırsat kodu kullanılabilir.
 • Rezervasyon zorunludur.
 • Satın alma işleminden sonra sms ve mail olarak gelecek numaraya, geliş saatinizi belirtmeniz yeterlidir.
 • Rezervasyon iptal ve değişiklikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir.
 • Fırsat kodları ve rezarvasyon numarası satın alma işleminden sonra sms ve mail olarak gelecektir.
 • Fırsat 07 Eylül 2023 Perşembe tarihine kadar geçerlidir.
 1. Fırsat Hakkında
 2. Kullanım Notları
 3. Yorumlar (0)

FizyoHolistik Şifa Merkezi'nde 30 Dakika Tuz Odası Uygulaması 300 TL Yerine Sadece 100 TL!

 

Tuz Odası Uygulamaları
Daha sağlıklı bir yaşam sürmek için spor yapan kişilerin, spor salonunda sunulan tüm hizmetlerden faydalanması sağlanıyor. Tuz odaları bir tedavi odası olarak kullanılır ve birçok kişinin bazı hastalıklara şifa bulması amaçlanır. Tuz odalarında ortalama 20 – 40 dakika zaman geçirilmelidir. Terapi için kullananlar, ilk başladıklarında 5 gün üst üste düzenli olarak odaları kullanmalıdır. Daha sonra ayda birkaç kez kullanmaları yeterli olacaktır. Tuz odalarına girilirken, ayaklarda ayakkabı olmamalı ve günlük elbiselerle girilmemelidir. Her yaş insanın kullanımına uygundur ve isteyenler çocukları ile girebilirler.

Tuz Odası Terapilerinin Faydaları
Günlük hayatın getirmiş olduğu yorgunluk ve stresten kurtulmak isteyenler, sunulan tüm hizmetlerden faydalanabilirler. Tuz odalarının insan sağlığı açısından büyük faydası vardır ve terapi tedavileri olarak kabul edilir. Günlük hayatın getirmiş olduğu sinirlilik ve gerginlik bazı kişilerde hastalıklara neden olabiliyor. Tuz odalarında, mikro granüllü tuz taneciklerinin solunum yoluyla alınması birçok fayda sağlıyor.

Terapilerinin faydaları şunlardır;

Öksürük ve soğuk algınlığı,
Bronşit,
KBB hastalıkları,
Alerji kaynaklı cilt sorunları,
Kulak enfeksiyonları,
Sedef hastalığı,
Egzama ve deri iltihabı hastalıkları,
Eklem ağrıları,
Yorgunluk hissi,
Akciğer rahatsızlıkları,


Tuz odalarını kullanmaya başlayan ve terapilere düzenli devam edenler, kısa sürede faydasını daha iyi görmeye başlayacaktır.

Tuz Odası Kimlere Önerilir?
Tuz odaları, insan sağlığı için tedavi edici odalar olarak kullanılır. Tuz terapilerinin solunum yolu rahatsızlıklarına iyi geldiği bilinse de farklı sağlık sorunu yaşayan ya da çalışma ortamında bulunmak zorunda kalan kişilere de tavsiye edilir.

Tuz odalarının kullanılması tavsiye edilen kişiler arasında şunlar sayılabilir.

Çok fazla tozlu ortamlarda çalışmak zorunda kalan insanlar,
Sigara içenler,
Sanayi çalışanları,
Maden ve kimya endüstri alanında çalışanlar,
Hava kirliliğine maruz kalanlar,

Bu durumlarda bulunan kişiler zamanla nefes ve solunum yolu rahatsızlıkları yaşayabilecektir. Tuz odalarını kullanarak kendilerini tedavi edebilir ve hastalıkların önüne geçebilirler.


Tuz Odasında Nelere Dikkat Edilmeli?
Tuz odalarını kullanmaya başlayanlar, belirli bir süre sonra nefes alma zorluklarının giderek azaldığını görebilecektir. Dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır ve kullanmak isteyenlere, kullanım şekli, faydaları ve dikkat edilmesi gereken hususlar hakkında bilgi verilir. Tuz odalarına günlük elbiselerle ve ayakkabı ile girilmez. Tek kullanımlık koruyucu önlükler giyilmelidir. Odalara girmeden önce parfüm gibi güçlü koku etkisi olan maddeler kullanılmamalıdır. Ayaklarda ayakkabı olmamasına dikkat edilmelidir. Tuz odalarında bulunulan her seansta yemek tuzunun 1/10 oranında tuz miktarı solunur. 

Tuz Odasında Ne Kadar Kalınır?
Tuz odalarının sağladığı faydaları en iyi şekilde hissedebilmek için kullanım şekline ve süresine dikkat etmek gerekir. Tuz terapilerine başlamak isteyenler, ilk başladıklarında 5 gün üst üste kullanabilir ve her kullanım en az 20 dakika ortalama 40 dakika olmalıdır. Düzenli olarak devam edenler, belirli bir süre sonra ayda birkaç kez kullanarak, terapiyi sürdürebilirler. Belirli hastalıkları olmayan her yaştaki kişiler rahatlıkla kullanabilir. Tuz odalarından faydalanmak isteyenler, yanlarında çocuklarını da getirebiliyor ve çocuklarında tuz odasında keyifli vakit geçirmelerini, tuzun sunduğu sağlıktan faydalanmalarını sağlayabiliyorlar.

Tuz Odasına Nasıl Girilir?
Tuz odalarına nasıl girilmesi gerektiği hakkında bilgilendirme yapılır. Tuz odalarında elbiseler üzerinde tuz birikmesi olabileceği için günlük elbiselerle değil koruyucu önlük giyilmesi gerekiyor. Ayakkabı ile girilmemeli ve parfüm kullanılmamalıdır. Tuz odalarını terapi için kullanmak isteyenler yaklaşık 1 saat odada kaldıklarında kendilerini dinlenmiş hissedeceklerdir. Terapi sürecinin rahatlatıcı etki oluşturabilmesi için loş aydınlatma yapılır ve müzik yayını verilir. Bu iyi zaman geçirmeyi sağlayacaktır.

Tuz Odasının Amacı Nedir?
Tuz odaları, doğal tuz mağaraları ortamı oluşturmak için özel olarak hazırlanır. Tuz odalarında, mikroskobik tuz partikülleri mevcuttur ve bu solunum yolu ile alındığında, bağışıklık sistemini, vücudun balgam ve mukus salgısına yardımcı olacaktır. Tuz odalarının amacı, insanlara terapi uygulanmasını ve daha sağlıklı olmalarını sağlamaktır.

Mikroskobik tuz partikülleri, akciğerlere girdiğinde, zararlı bakterileri ve alerjenleri etkisiz hale getirecek, şişkinlikleri azaltacaktır. Alerji, astım, bronşit, saman nezlesi gibi solunum yolu rahatsızlıklarına iyi geldiği görülecektir. Tuz odalarını kullanmaya devam edenler birkaç gün sonra akciğerlerinin temizlendiği hissetmeye başlayacaktır.

 • Bu fırsatı satın almak için "Satın Al" butonuna tıklayabilirsiniz.
 • Satın aldığınız fırsat için Firma Rezervasyon Bilgileri sms ve mail ile size gönderilecektir.
 • Bu fırsata ait Fırsat Kodunuz Sms ve E-Mail yoluyla tarafınıza gönderilecektir.
 • Ayrıca Fırsat Kodunuzu üye panelinizden anında görebilirsiniz.
 • İşletmede fırsat kodunuzu belirterek hizmetten faydalanabilirsiniz.
 • Başka kampanya veya indirimlerle birleştirilemez.
 • Merak ettiğiniz tüm konular için Sıkça Sorulan Sorular bölümünü okuyabilirsiniz.
 • Tüm sorularınız için info@firsat35.com adresine mail atabilirsiniz.
 • İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı unutmayın.

Bu şehirde olan fırsatlardan haberdar ol

İzmir'de olan fırsatları takip etmek için E-Bülten sistemimize kayıt olun. Kayıt için yandaki form yardımı ile mail adresini bize göndermeniz yeterli.