Fırsat 35 - Yenice'den Karabük'e Tren İle Yolculuk Batı Karadeniz Turu 3 Gün 3 Gece Kişi Başı 4250 TL

Fırsat Seçenekleri

X
«Geri

Yenice'den Karabük'e Tren İle Yolculuk Batı Karadeniz Turu 3 Gün 3 Gece Kişi Başı 4250 TL

   

0,00 TL

Değerinde

% .

İndirim

Fırsat Kapandı

0

Kişi Satın Aldı

Girne Bulv. No:115/A Nergiz Karşıyaka İZMİR

Firma Puanı %0
Puan Veren 0 Kişi

Adres:

Girne Bulv. No:115/A Nergiz Karşıyaka İZMİR

Website :

Detaylı Bilgi

Yenice'den Karabük'e Tren İle Yolculuk Batı Karadeniz Turu 3 Gün 3 Gece Kişi Başı 4250 TL

 

 • Fırsat Kodu TEK Kişiliktir.
 • Rezervasyon zorunludur.
 • 0-2 Yaş Ücretsizdir. 3-6 Yaş 1599 TL. 7-12 Yaş 3600 TL
 • Fırsat Kodu ve Rezervasyon Numarası Satın Alma İşleminden Sonra SMS veya MAİL olarak gelecektir.
 • İptal ve İade işlemleri tur tarihinden en az 3 gün önce bildirilmelidir. Aksi takdirde kod kullanıldı sayılacaktır.
 • TUR TARİHLERİ

21.09.2023

05.10.2023 

 • Fırsat 1 Eylül 2023 Cuma tarihine kadar geçerlidir.
 1. Fırsat Hakkında
 2. Kullanım Notları
 3. Yorumlar (0)

Yenice'den Karabük'e Tren İle Yolculuk Batı Karadeniz Turu 3 Gün 3 Gece Kişi Başı 4250 TL

 

Mengen, Devrek, Bastoncular Çarşısı, Şeker Kanyonu, Şelale, Filyos Kalesi, Tios Antik Kenti Ihlamur Teras, Yenice Doğa Müzesi, Sonsuzluk Salıncağı, Yenice ' den Tren ile Karabük, Safranbolu Horma Kanyonu, Ilıca Şelalesi, Pınarbaşı, Tokatlı Kanyonu, Kristal Teras, Hıdırlık Tepesi Güzelce Hisar Lav Sütunları, Mengen, Bolu, Kocaeli, Maşukiye, ATV ve ZİPLİNE Keyfi Birarada!

 

1.GÜN : Mengen, Devrek, Bastoncular Çarşısı, Şeker Kanyonu, Şelale, Filyos Kalesi, Tios Antik Kenti, Ihlamur Teras, Yenice Doğa Müzesi, Sonsuzluk Salıncağı, Yenice ‘den Tren ile Karabük, Safranbolu
 

Akşam saat 20:30-23:00 arası sizleri Girne Ofis, Bostanlı İskele, Karşıyaka Anıt, Lozan, Üçyol, Üçkuyular, Ege Üni. Acil buluşma noktalarından alarak yolculuğumuza başlıyoruz. Buluşma noktası saatleri, rehber ve araç bilgisi turunuzdan 1 gün önce SMS (Kısa Mesaj) olarak bildirilecektir. Sabah erken saatlerde (ekstra) yolumuz üzerinde Mengen’de kahvaltı molası verdikten sonra, bastonlarıyla ünlü DEVREK ‘e ulaşıyoruz. DEVREK ‘de BASTONCULAR ÇARŞISI ’nda vereceğimiz molanın ardından, kısa bir yolculuk sonrası ŞEKER KANYONU ‘na ulaşıyoruz. Aracımızdan inerek ŞELALE ‘ye kadar yürüyüş yapıyor, fotoğraflarımızı çekiyor ve milli park girişine tekrar dönüyoruz. Dileyen misafirlerimiz YENİCE EVİ ’ni ve DOĞA&HAYVAN MÜZESİ ’ni de ziyaret edebilirler. Ardından aracımıza geçerek, BATI KARADENİZ ‘in keşfedilmemiş rotaları ile yolumuza devam ediyoruz. Zonguldak ilinin Çaycuma ilçesine bağlı FİLYOS ’a ulaşıyoruz. Köroğlu, Bolu ve Ilgaz Dağları’ndan gelen Batı Karadeniz’in sınırını oluşturan FİLYOS ÇAYI ’nın Karadeniz’e ulaştığı noktada; hem tarih hem de doğa keşfine çıkıyoruz. Efsaneye göre M.Ö.7 yy kurulduğu tahmin edilen TİOS ANTİK KENTİ ’ni ziyaret ederek başlıyoruz. Roma, Bizans dönemlerine tarihlenen kalede; sahil surları, su kemeri, tonozlu galeri, tiyatro, savunma kulesi ve mezar yapıları günümüze kadar gelirken, kentin o günlerini hayal ediyoruz. Filyos kıyılarının şahane görüntülerinin eşlik ettiği yaptığımız bu ziyaretimizin ardından sahile iniyor ve Karadeniz’e gelip de “Balık yemeden olmaz!” diyoruz ve öğle yemeği molası veriyoruz. Sonrasında kahvelerimizi içmek için IHLAMUR TERAS ‘a doğru yol alıyoruz. Yenice Ormanları’nın güzel manzarasının eşliğinde kahvelerimizi yudumladıktan sonra, YENİCE DOĞA MÜZESİ ‘ni ziyaret ediyoruz. Ardından SONSUZLUK SALINCAĞI ‘ndaki adrenalin dolu dakikaların ardından aracımıza geçerek YENİCE GARI ‘na gidiyoruz. TREN ‘e biniyor ve ülkemizde popülerleşen TREN YOLCULUĞU Deneyimini Batı Karadeniz ‘de yaşama fırsatı buluyoruz. YENİCE ORMANLARI ve FİLYOS NEHRİ ’nin bakir manzaralarıyla ulaştığımız KARABÜK ‘te trenden inerek, aracımıza geçiyor ve SAFRANBOLU ‘ya ulaşıyoruz. Ardından otelimize yerleşerek akşam yemeğimizi alıyoruz.  Konaklama Safranbolu’daki otelimizde.

2.GÜN : Horma Kanyonu, Ilıca Şelalesi, Pınarbaşı, Tokatlı Kanyonu, Kristal Teras, Hıdırlık Tepesi, Safranbolu

Sabah kahvaltımızı otelde aldıktan sonra, Eflani üzerinden Kastamonu il sınırları içersinde yol alarak HORMA KANYONU ‘na ulaşıyoruz. ILICA KÖYÜ ’nün şirin evleri arasında yürüyüşümüze başlayarak, ILICA ŞELALESİ ’ne ulaşıyoruz. Kazan ve çukurların oluşturduğu kanyonun üzerindeki ahşap yollarda yürüyerek ulaştığımız ILICA ŞELALESİ ‘nde fotoğraflarımızı çektikten sonra, tekrar aracımıza dönüyor ve bu kez de kanyonun Pınarbaşı girişinde yürüyüş yapmak için hareket ediyoruz. Kanyonu panoramik olarak göreceğimiz kuleye çıkıp kanyonu buradan izledikten sonra bir başka yürüyüş parkuruna başlıyoruz. Köprülerini geçtiğimiz, kanyonun güzel görüntüleri eşliğinde yaptığımız bu son yürüyüş sonrası kanyona veda ederek, bizleri büyüleyecek sonraki ziyaret noktamız TOKATLI KANYONU ’na için hareket ediyoruz. Roketatar mermisiyle dahi kırılmayan KRİSTAL TERAS ’ın üzerinden kanyonun vahşi manzarasını izledikten sonra, İNCEKAYA SU KEMERLERİ ’ni görüntülemeye gidiyoruz. 116 metre uzunluğunda, 60 metre yüksekliğindeki bu muhteşem eserin 18.yy dan günümüze zamana meydan okuyuşuna şahitlik ettiğimiz dakikaları fotoğraflarımıza aldıktan sonra, Tokatlı Kanyonu’ndan ayrılıyor ve SAFRANBOLU ‘ya geri dönüyoruz. Ardından UNESCO Dünya Mirası Listesindeki SAFRANBOLU ‘yu gezmeye başlıyoruz. İlk olarak SAFRAN EVİ LOKUM MÜZESİ alışveriş için serbest zaman kullanıyoruz. Sonrasında sunumda izlediğimiz eserleri görmek üzere tarih kokan sokaklarında gezmeye başlıyoruz. CİNCİ HANI, HAMAMI, KÖPRÜLÜ MEHMET PAŞA CAMİİ, GÜNEŞ SAATİ, AKÇASI KANYONU ‘nu, DEMİRCİLER ÇARŞISI ’nı, ARASTASI ’nı, SAFRANBOLU EVLERİ ’ni görüyoruz. Daha sonra HIDIRLIK TEPESİ ’ne gidiyor ve bu kez de kuşbakışı izliyoruz. Günün sonunda SAFRANBOLU ‘daki otelimize dönerek akşam yemeğimizi alıyoruz. Konaklama SAFRANBOLU ‘daki otelimizde. 

3. GÜN : Güzelcehisar Lav Sütunları, Mengen, Bolu, Kocaeli, Maşukiye, Atv ve Zipline, İzmir

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra BARTIN ’da; volkanlardan akan lavların soğuyup kristalleşmesi sonucu 80 milyon yıl önce oluşan, doğa harikası GÜZELCEHİSAR LAV SÜTUNLARI ’nı görmeye gidiyoruz. Dünyada Kuzey İrlanda, İskoçya ve Amerika Kaliforniya'da, Türkiye'de ise Bartın'da olan bu nadir doğa olayını ahşap yürüyüş yollarında yürüyerek gözlemliyoruz. Seyir terası ve iskeleden fotoğraflarını çektikten sonra DEVREK, MENGEN, BOLU yolu üzerinde KOCAELİ ’ye gidiyoruz. Aşık ile Maşuk’un hikayesinde olduğu gibi; aşık olunan (Maşuk) yerlerden MAŞUKİYE ’de son zamanların en popüler aktivitesi ATV İLE JEEP SAFARİ ve ZIPLINE yapma fırsatı ile adrenalin dolu dakikalar geçiriyoruz.  Ardından yapacağımız kısa bir yürüyüşle minik şelalemizi görüntüleyerek aracımıza geçerek turumuzun ziyaret noktalarını bitiriyoruz. Ardından İzmir için hareket ediyoruz

 

FİYATA DAHİL OLANLAR

 • Yeni Model Araçlarla Ulaşım ve Çevre Gezileri
 • 2 Gece Otel ’de Yarım Pansiyon Konaklama
 • Otelde Alınan Sabah Kahvaltıları (2), Akşam Yemekleri (2)
 • Yenice ‘den Karabük ‘e Tren Yolculuğu (Standart)
 • Profesyonel Rehberlik Hizmeti
 • Zorunlu Mesleki Sorumluluk Sigortası

 

FİYATA DAHİL OLMAYANLAR

 • Müze, Ören yeri, Milli park Giriş Ücretleri
 • Yolda Alınan Kahvaltı ve Molalar
 • Zipline, Atv ve Aktiviteler
 • Minibüs Ücretleri (Lav Sutunları)
 • Bu fırsatı satın almak için "Satın Al" butonuna tıklayabilirsiniz.
 • Satın aldığınız fırsat için Firma Rezervasyon Bilgileri sms ve mail ile size gönderilecektir.
 • Bu fırsata ait Fırsat Kodunuz Sms ve E-Mail yoluyla tarafınıza gönderilecektir.
 • Ayrıca Fırsat Kodunuzu üye panelinizden anında görebilirsiniz.
 • İşletmede fırsat kodunuzu belirterek hizmetten faydalanabilirsiniz.
 • Başka kampanya veya indirimlerle birleştirilemez.
 • Merak ettiğiniz tüm konular için Sıkça Sorulan Sorular bölümünü okuyabilirsiniz.
 • Tüm sorularınız için info@firsat35.com adresine mail atabilirsiniz.
 • İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı unutmayın.

Bu şehirde olan fırsatlardan haberdar ol

İzmir'de olan fırsatları takip etmek için E-Bülten sistemimize kayıt olun. Kayıt için yandaki form yardımı ile mail adresini bize göndermeniz yeterli.