88. İzmir Enternasyonal Fuarı 2019

6-15 Eylül’de Fuardayız !

İzmir Enternasyonel Fuarı bu yıl 88. Kez kapılarını açıyor. Her yıl olduğu gibi en rekli çim konserleri, festivalleri ve sokak gösterileriyle 6-15 Eylül’de sizleri bekliyor !

Geçtiğimiz yıl Sırbistan’ı konuk eden İzmir Enternasyonal Fuarı, bu yıl ise dünya devlerinden Çin Halk Cumhuriyeti’ni partner ülke olarak ağırlayacak.

Dünya ekonomisine yön veren ülkelerden biri olan Asyalı Dev Partner, özellikle son yıllarda teknoloji alanında hızla yükselen ivmesiyle dikkat çekiyor. Ülkemizde enerji, teknoloji, alt yapı, lojistik, finans, madencilik, telekomünikasyon gibi alanlarda 2 milyar dolara yakın yatırımı bulunan Çin; Türkiye’nin dünyada üçüncü, Doğu Asya’da ise en büyük ticari ortağı konumunda.

İki ülke arasındaki iyi ilişkilerin, Çin’in bu yıl İzmir Enternasyonal Fuarı’nın partner ülkesi olmasıyla daha da pekişmesi bekleniyor. Partner ülkenin fuara getireceği alım heyetlerinin katılımcılarla kuracağı iş bağlantıları ve yapacağı ikili görüşmeler, ticari ilişkileri güçlendireceği gibi kültürel ilişkilerin gelişmesine de katkıda bulunacak.

6-15 Eylül’de 88.’si düzenlenecek olan İzmir Enternasyonal Fuarı, Çin’in katılımıyla uluslararası alanda marka değerini artırmaya; katılımcı ve ziyaretçilere kültürlerarası etkileşim platformu sunmaya devam edecek.

Facebook Yorumlar

yorumlar

Post Author: info@firsat35.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir