Fırsat 35 - Hakkımızda
«Geri
Anasayfa Hakkımızda

Hakkımızda

Fırsat35.com

2010 Kasım ayında kurulan 35 Grup Reklamcılık İç ve Tış Tic. Ltd. Şti.’nin internet alanında hizmet veren sitesi www.firsat35.com, 2011’in Ocak ayında hayata geçti. İnternetin yeni kullanım alanı olan bu sosyal satın alma platformunun İzmir'e özel İLK ve TEK sitesi Fırsat 35 ile “İzmir Artık Fırsatlar Şehri”…

Bu fırsatlar dünyası neler mi içeriyor?

Sevdiğiniz restoran ve cafelerden büyük indirimler, masaj, spa, güzellik ve bakım uygulamaları, dil kursları, spor merkezlerine ve dans stüdyolarına üyelikler, farklı tatil seçenekleri, duyulmamış otel fırsatları, değişik hediye alternatifleri ve aklınıza gelen gelmeyen daha birçok şey Fırsat35'te bir tıkla elinizin altında…

İzmirli, genç ve dinamik ekibimizle, en iyi fırsatları sizlerle buluşturabilmek için çalışıyoruz. Fırsatlarımız, sitemiz ve bizlerle tanışmak isterseniz ofisimizde sizlerle bir araya gelmek, çayımızı ikram etmek ve yardımcı olmaktan büyük memnuniyet duyarız!

Vizyonumuz-Misyonumuz

İzmir’de farklılık ve değer yaratmak olan vizyonumuz ile şehrimizin güzelliklerini daha da ön plana çıkaracağız. İşletmeler yüz binlerce İzmirliden ulaşan seçkin bir hedef kitleye ulaşıp reklamını en etkin şekilde yaparken, İzmirliler de fırsatlardan yararlanmış olacak. Ege Orman Vakfı ile düzenleyeceğimiz kampanyamızla başlayacak olan “sosyal sorumluluk projelerine destek olmak”olan misyonumuzla ise değer yaratacağız.

Neden Fırsat35?

• Çünkü İzmir’i en iyi biz biliyoruz!
• Çünkü biz İzmirliyiz…
• İzmir’e fırsatı İzmir’de sunacağız.
• Mükemmel ürünü ve hizmeti sunuyoruz.
• Sorunsuz işleyen alışveriş süreciyle güven veriyoruz.

Fırsat35 ile şehri keşfedin!

Siz de 'bugün ne yapsak', 'bu hafta sonu nereye gitsek', 'nerede yesek', 'ne hediye alsak' sorularını sık sık soranlardansanız, işte size fırsat!

Fikirler bizden, uygulaması sizden

Bir yandan şehrinizi keşfederken bir yandan büyük indirimlerden faydalanmanın en kolay yolu Fırsat35'ten geçiyor. Her gün birçok yenilikle karşılaşacağınız bu site ile aklınıza gelmeyecek fırsatlara en uygun fiyata sahip olabilirsiniz. Her sabah uyandığınızda şehrinizdeki fırsatları mail adresinizde göreceksiniz. Bu %50 ve üzerinde indirimler sağlayan kampanyalardan biri mutlaka sizin de aklınızı çelecek. Yapmanız gereken sadece ‘satın al’ butonuna basmak.

Karşılaşacağınız tek sürpriz kampanyalar

O gün sitede yer alan kampanyalarla ilgili her türlü bilgiye attığımız mailden ve www.firsat35.com adresinden ulaşabilirsiniz. Sonradan hiç bir sürprizle karşılaşmayacağınızın ve saat gibi işleyen bir sistemle sürecin gerçekleştiğinin garantisini veriyoruz. Aklınıza takılan her türlü soruyu da info@firsat35.com adresine mail atabilirsiniz. Sorularınıza en kısa sürede cevap bulacağımıza emin olabilirsiniz.

*Aracı niteliğine haiz Fırsat35, Kullanıcı ile İşletme'nin tarafı olduğu temel hizmet satış ilişkisinin tarafı olmayıp, İşletme tarafından sağlanacak hizmetler Fırsat35'in taahhüt ve garantisi altında değildir.

 

Destek

Teknik Destek: 0532 157 71 35

Merkez Ofis: 0232 46 46 277

Bu şehirde olan fırsatlardan haberdar ol

İzmir'de olan fırsatları takip etmek için E-Bülten sistemimize kayıt olun. Kayıt için yandaki form yardımı ile mail adresini bize göndermeniz yeterli.