Fırsat 35 - 5 & 10 Seans Heykeltraş Zayıflama 500 TL'den Başlayan Fiyatlarla !

Fırsat Seçenekleri

X
«Geri

Yeni Nesil Bölgesel Heykeltraş Zayıflama Paketi Burçin Öyke Beauty Center'da ! 5 & 10 Seans Heykeltraş Zayıflama 500 TL'den Başlayan Fiyatlarla !

   

1500,00 TL

Değerinde

% 67

İndirim

Fırsat Kapandı

30

Kişi Satın Aldı

Burçin Öyke Beauty Center

Firma Puanı %100
Puan Veren 1 Kişi

Adres:

1809 Sok. Çeşme Apt. No:1 D:1 Bostanlı Mahallesi İzmir

Website :

Detaylı Bilgi

Yeni Nesil Bölgesel Heykeltraş Zayıflama Paketi Burçin Öyke Beauty Center'da ! 5 & 10 Seans Heykeltraş Zayıflama 500 TL'den Başlayan Fiyatlarla !

 

 • Fırsat 1: 5 Seans Heykeltraş Zayıflama Paketi 1500 TL Yerine 500 TL !
 • Fırsat 2: 10 Seans Heykeltraş Zayıflama Paketi 1750 TL Yerine 999 TL !
 • Heyketraş yöntemi için detaylı bilgi aşağıda verilmiştir.
 • 1 fırsat kodu ile katılacağınız işlem 90 dk. sürmektedir.
 • Fırsat Tek kişiliktir.
 • Fırsat kodlarınız satın alma işleminden sonra sms ve mail olarak gelmektedir.
 • Fırsattan haftanın 6 günü (Pazar hariç); 10:00 - 19:00 saatleri arası geçerlidir
 • Bir Kişi sadece 1 adet fırsat alabilir.
 • Bu fırsat sadece kadınlar için geçerlidir.
 • Fırsat kodlarınız satın alma işleminden sonra sms ve mail gelmektedir
 • İlk Defa Alışveriş Yapacak Üyelerimize : Satınalma işlemi sonrasında, cep telefonunuza gelecek kod ile, üye işyerine gidebilirsiniz. Çok kolay ve pratik olduğunu göreceksiniz.
 • Fırsat 18 Eylül 2022 Pazar tarihine kadar geçerlidir.
 1. Fırsat Hakkında
 2. Kullanım Notları
 3. Yorumlar (1)

Yeni Nesil Bölgesel Heykeltraş Zayıflama Paketi Burçin Öyke Beauty Center'da ! 5 & 10 Seans Heykeltraş Zayıflama 500 TL'den Başlayan Fiyatlarla !

Bölgesel İncelmede Heykeltraş Çağı Başlasın !

Türkiye de zayıflama da bir ilk;

Tek seans da Heykeltaş yöntemiyle 8-14 cm incelmek artık mümkün. Heykeltraş yöntemi Türkiye de zayıflama trendlerinde son yerini aldı. Artık Acı,Ağrı,Zaman sınırı olmadan seans da anında alınan sonuç çok ilgi gördü.

Heykeltraş yöntemi nasıl bir yoldur?

Vacum rf; cildinizi gençleştirir, sıkılaştırır ve şekillendirir Tüm vücut ve yüz bölgesine uygulanabilir. 3 Farklı başlığı ile kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Ultrahot; sıcak ultrasound ve vibrasyon etkisi ile hem selülit hem zayıflamada etkilindir. Biolif; Lenfatik akım ve infrares etkisi ile kasları güçlendirirken bölgesel ağrılarıda ortadan kaldıran özel bir teknoloji harikasıdır.

BİR TEK BEL BÖLGESİNEMİ UYGULANIR ?

Cihaz üstündeki dokunmatik ekrandan “boyun, göğüs, sırt, bel, basen ile kol ve bacaklar” seçilerek bunlara ait program uygulanır. Seçilen parametrelerin ekrana otomatik gelmesi kullanıcı hatasına izin vermez.

Heykeltraş Ultrasound dalga vucuda zararlı mıdır?

Ultrasound dalganın vücuda hiç bir zararı yoktur. Hiç bir dalga hamilelerde kullanılmadığı halde ultrasound dalga gebelerin de bir çok uygulamarında kullanılıyor.Ultrasound dalga tıpta bir çok hastalığın tespitinde çok tercih edilir. Çünkü röntgen gibi zararlı olmadığı gibi bilgisayarlı tomografiden çok daha işlevsel olarak üç boyutlu olarak kafatasından ayak bileğine kadar tüm vücutta hastalıkların tespitinde tercih edilir. Ultrasound da ses dalgaları dokulara çarpıp geri döndüğünde yankının bilgisayara işleyişiyle doku görüntülenmektedir. Zayıflamada kullanılan ultrasound dalga Heykeltas ise önce deriyi geçer hemen altındaki yağ dokusuna ulaşır ve normal boyutunun üzerine çıkmış olan yağ kütlesini parçacıklara ayırır. Yalnızca bununla da kalmaz bu bölgede deformasyona uğramış sarkmış dokunun yeniden kendisini onarması için collagen üretimini sağlar.

Ultrasound dalga ile selülit uygulaması yapılabilir mi?

Deri altında kütleselleşmiş yağ dokusunun deri yüzeyine doğru çıkmasıyla kedini gösteren selülitler ne yazık ki hiçbir kadının kabullendiği bir durum değildir.Çoğu zaman kişi olabildiğince formda olmasına karşın sadece selülit problemi olabilir. Buna sebep östrojen hormonu olabileceği gibi hareketsiz yaşam ve kötü beslenme veya vücuttaki toksinlerin yağ hücrelerine olan etkisinden de kaynaklanabileceği söz konusudur.
Heykeltaş burda da kendisini gösterir selülit bölgedeki yağ hücresini küçülterek dejenerasyona uğramış dokuyu yeniden gerginleştirip sıkılaştırır.

Seans esnasında acı hissedilirmi?

Uygulama esnasında ve sonrasında herhangi bir olumsuz etki hissedilemez.

Seansa girmeden ve seans sonrası nelere dikkat edilmeli?

Seans öncesi aç olmak süratli netice almayı kolaylaştırır. Sonrasında ise az yağlı besinleri tüketmek “kırılmış” yağ hücrelerinin atımını hızlandırır. Yine, seans öncesi ve sonrası bol su içmek, bu sürece olumlu katkıda bulunur.

Sonuç kalıcımıdır?

Lokal yağ (adiposit) hücrelerimiz ergenlikte mevcut miktarına ulaşarak sonraki yaşamımızda sayıca değişmez. Hacimce ise 4000 katına kadar çıkarak dev yumrular oluşturabilirler. Adiposit in barındırdığı yağ, uygulanmakta olan iç basınçla hücre çeperini kırar ve “ölmüş” yağ hücreleri venöz dolaşımla üriner sisteme nakliye yapılır, idrarla atılır. Geri dönüş tıbben mümkün değildir.

Kilo da verecek miyim?

Atılan yağ erozyonu sonucu kilogram verilmesi mutlak ise de heykeltraş seansı uygulanmakta olan yerin incelmesini garanti eder.

Kimler seansa giremez?

Hamileler, Lohusalar, kardiyovasküler sorunlular, kan koagülasyon disfonksiyon rahatsızlıklarında, diyabet, epilepsi, cerrahi nekahet dönemleri ile regl halleri dışında ve 16 yaşını aşmış herkes Heykeltraş dan yararlanır.

 • Bu fırsatı satın almak için "Satın Al" butonuna tıklayabilirsiniz.
 • Satın aldığınız fırsat için Firma Rezervasyon Bilgileri sms ve mail ile size gönderilecektir.
 • Bu fırsata ait Fırsat Kodunuz Sms ve E-Mail yoluyla tarafınıza gönderilecektir.
 • Ayrıca Fırsat Kodunuzu üye panelinizden anında görebilirsiniz.
 • İşletmede fırsat kodunuzu belirterek hizmetten faydalanabilirsiniz.
 • Başka kampanya veya indirimlerle birleştirilemez.
 • Merak ettiğiniz tüm konular için Sıkça Sorulan Sorular bölümünü okuyabilirsiniz.
 • Tüm sorularınız için info@firsat35.com adresine mail atabilirsiniz.
 • İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı unutmayın.
yorum puanı 02.04.2019
Şelale Ü.

Bu şehirde olan fırsatlardan haberdar ol

İzmir'de olan fırsatları takip etmek için E-Bülten sistemimize kayıt olun. Kayıt için yandaki form yardımı ile mail adresini bize göndermeniz yeterli.