Fırsat 35 - Yaz Gençlik Kampı "CampBreak" Ege ve Akdeniz Programı 5 Gece 6 Gün Aktiviteler ve Kahvaltılar Dahil Kişi Başı

Fırsat Seçenekleri

X
«Geri

Yaz Gençlik Kampı "CampBreak" Ege ve Akdeniz Programı 5 Gece 6 Gün Aktiviteler ve Kahvaltılar Dahil Kişi Başı 9990 TL!

   

0,00 TL

Değerinde

% .

İndirim

Fırsat Kapandı

0

Kişi Satın Aldı

Mithatpaşa Cad. Fahrettin Altay Mah. No:1173/C Özgür Plaza Kat :2 Daire: 109 Karabağlar İzmir

Firma Puanı %0
Puan Veren 0 Kişi

Adres:

Mithatpaşa Cad. Fahrettin Altay Mah. No:1173/C Özgür Plaza Kat :2 Daire: 109 Karabağlar İzmir

Website :

Detaylı Bilgi

Yaz Gençlik Kampı "CampBreak" Ege ve Akdeniz Programı 5 Gece 6 Gün Aktiviteler ve Kahvaltılar Dahil Kişi Başı 9990 TL!

 

 • Fırsat Kodu TEK Kişiliktir.
 • Rezervasyon zorunludur.
 • Satın alma işleminden önce detaylı bilgi için arayınız! 0 531 501 29 82
 • Satın Alma İşleminden sonra hangi tarihte gitmek istiyorsanız arayacağınız rezervasyon numarasına bildirmeniz gerekmektedir.
 • TEK KİŞİLİK ÇADIR 10,990 TL DİR.
 • ÇADIRLAR 1 - 2 - 3 KİŞİLİKTİR.
 • Fırsat Kodu ve Rezervasyon numarası Satın Alma işleminden sonra SMS veya MAİL olarak gelecektir.
 • Yanınızda kamp ekipmanları getirmeye gerek yok.
 • Fırsat 18 - 39 Yaş Arası için geçerlidir.
 • Fırsata 10 Etkinlik, Açık Büfe Kahvaltılar ve 3 Öğle Yemeği Dahildir.
 • Kamp 5 Gece 6 Gün Sürecektir.
 • Akşam yemekleri katılımcılara aittir. Mangal yakmak isteyenlere tarafımızca mangal hazır bir şekilde yakılıp verilecektir.
 • Fırsat 7 Temmuz 2023 Cuma tarihine kadar geçerlidir.
 1. Fırsat Hakkında
 2. Kullanım Notları
 3. Yorumlar (0)

Yaz Gençlik Kampı "CampBreak" Ege ve Akdeniz Programı 5 Gece 6 Gün Aktiviteler ve Kahvaltılar Dahil Kişi Başı 9990 TL!

 

Türkiye'nin en profesyonel, en çılgın, en eğlenceli tatil ekibinden yepyeni bir macera girişimi!

 

TUR TARİHLERİ :

24 HAZİRAN - 26 HAZİRAN - 3 TEMMUZ  - 10 TEMMUZ - 17 TEMMUZ - 24 TEMMUZ - 31 TEMMUZ - 1 AĞUSTOS - 7 AĞUSTOS - 14 AĞUSTOS - 21 AĞUSTOS - 22 AĞUSTOS - 28 AĞUSTOS - 29 AĞUSTOS - 4 EYLÜL - 11 EYLÜL

 

‘’Profesyonel Kokartlı Rehber’’ eşliğinde yeni yerler keşfetmek, farklı kültürleri tanımak ve doğanın keyfini çıkarmak isteyenlere farklı bir deneyim yaşama fırsatı sunuyor.

 

KAMP TURLARI SÜRESİNCE ÜCRETSİZ OLARAK GERÇEKLEŞTİRİLECEK 10 AKTİVİTEMİZ NELERDEN OLUŞUYOR?

1. Türkiye'nin en ünlü tekne turlarından olan Kekova tekne turu ile hayran kalacağınız bir tekne turu!
2. Ölüdeniz’in en eğlenceli korsan teknesi ile DJ performansları, animatör şovları eşliğinde öğle yemeği dahil Kelebekler Vadisi ve Ölüdeniz Koyları tekne turu,
3. Fethiye öğle yemeği dahil su savaşlı jeep safari turu,
4. Gün boyu öğle yemeği dahil Scuba Diving | Tüplü Dalış etkinliği, (Öğleden önce 1, öğleden sonra 1 olmak üzere toplamda 2 kez dalış yapılacaktır.)
5. Rafting denince ilk akla gelen Köprülü Kanyon'da rafting macerası!
6. Azmak nehrinde sandal turu!
7. Fethiye Club DJ şovları ve animatör şovları eşliğinde gece boyu eğlence,
8. Kamp ateşi etrafında sohbetler ve etkinlikler, welcome partisi ve veda partisi,
9. O Ses Campbreak Yarışması,
10. Açık hava sineması,
 

CAMPBREAK YAPILACAK EKSTRA ETKİNLİKLER

YAMAÇ PARAŞÜTÜ (Opsiyonel): Hayal et, bulutların arasından sıyrıldın, ufuk çizgisi belli belirsiz, güneş ışınları su yüzeyini nasıl da rengârenk gökkuşağına çevirmiş. Renklerin dans ettiği gökkuşağı gibi deniz. Tüm bunları aynı anda deneyimleyebileceğiniz tek aktivite şüphesiz ki Yamaç Paraşütü..

BUNGEE JUMPİNG (Opsiyonel): Atlayış için önce yerde hazırlıklarımızı yapıyor, kısa bir brifing sonrası harnesimize bağlanıp vinç ile jumpmaster eşliğinde 51 metre yüksekliğe (yaklaşık 17 katlı bina yüksekliği) çıkıyoruz. Yavaş yavaş heyecanlanmaya başlıyoruz. Komut sonrası, boşluğa kendimizi bırakıyoruz. İşte o an saf adrenalin ve heyecan tüm benliğinizi saracak.

 

CAMPBREAK ÜCRETE DAHİL HİZMETLER

ULAŞIM: Etkinlik tarihimizde katılacağınız Extreme Kamp tarihine göre; Küçük Samanlık Koyu veya Kayaköy Sanat Kampı’da tüm katılımcılarımız ile buluşuyoruz

KONAKLAMA: Çadırlarınız kamp alanımızda sizleri bekliyor! Kurulum süresi yok! Tatilinizin keyfini hemen çıkarabilirsiniz.

YEMEK: Tüm günlerde açık büfe kahvaltı dahildir. Jeep Safari, Fethiye Tekne Turu, Kekova Tekne Turu aktivitelerinde öğle yemekleri (3 Gün) dahildir. Onun dışında akşam yemekleri katılımcılara aittir.
NOT: Akşam yemekleri için mangal yakmak isteyenlere tarafımızca mangalı hazır bir şekilde yakılıp verilecektir.

SCUBA DİVİNG (DALIŞ): Fethiye dalyan koyunda profesyonel hocalarımız eşliğinde 5 mt derinliğe iniyoruz. Tecrübe ve Deneyim dalışı olarak iki defa yapacağımız dalışımız toplamda 40 dk sürecektir. Dalış aralarında fethiye koyunun berrak sularında yüzme imkanı bulacaksınız.

KEKOVA TEKNE TURU: Çayağzı limanında tura başlanmaktadır. Kekova, Batık Şehir, Akvaryum Adası, Kaleköy'de mola verilmektedir. 11:00'da başlayan tur Kaş Yat Limanında 16:00'da sonra erer.

FETHİYE TEKNE TURU: Fethiye limanından tura başlanmaktadır. Kelebekler Vadisi, St.Nicholadas Adası, Akvaryum koyunda mola verilmektedir. Saat 10:30 da limandan hareket eden teknemiz seferini tamamladıktan sonra 18:00 de Fethiye limanına yanaşır.

RAFTİNG: Köprülü Kanyon'da derin vadi boyunca akan gerçek bir adrenalin günü, Tur boyunca alanında uzman Dünya Rafting Federasyonu kokartlı rafting rehberlerimiz size eşlik edecek.

JEEP SAFARİ: Bir günde 5 aktivite birden! Programımız kampımızdan üstü açık jeepler ile alınmanızda başlayıp, su savaşları için gerekli olan ekipmanlarımızı aldıktan sonra rehberlerimizin tur hakkındaki bilgilendirmesiyle devam eder. Öğle yemeğinden sonra Saklıkent Kanyonu’nda, rehberlerimiz eşliğinde kanyonu keşfetmenin heyecanına varacaksınız. Son rotamız olan Gizlikent Kanyonu’nun büyülü atmosferinde, şelaleye ulaşıp gürül gürül akan suyun altında ıslandıktan sonra günümüzü tamamlayacağız. Gün boyunca Jeep Safari ekibimiz unutulmaz fotoğraf ve videolar ile o anları ölümsüzleştirecekler.

 

1. GÜN : ANTALYA - KÖPRÜLÜ KANYON - RAFTİNG - OLİMPOS

Siz degˆerli misafirlerimizle belirtilen duraklarda bulus¸tuktan sonra macera dolu yolculugˆumuza adımımızı atıyoruz. Merak uyandıran bu seru¨venle ilgili ilk notları rehberimiz sizlerle paylas¸ıyor. Hic¸ şu¨phesiz keyifle gec¸irecegˆiniz gece yolculugˆumuzda oryantasyon programımızı tamamladıktan sonra sabahın ilk saatleriyle iyi bir kahvaltı ile ilk gu¨nu¨mu¨ze bas¸lıyoruz. Su sıcaklıgˆının 6 derece kadar du¨s¸u¨k oldugˆu Ko¨pru¨lu¨ Kanyon'un buz gibi sogˆuk nehrinde Rafting programıyla ilk aktivitemize bas¸lıyoruz. Ardından sakin atmosferi ve yemyes¸il dogˆasıyla huzur dolu bir bo¨lge olan Olympos'a hareket ediyoruz. Kamp alanımızda bizi bekleyen c¸adırlarımıza yerles¸tikten sonra Olympos-C¸ıralı sahiline gidiyoruz. Olympos Antik Kenti'nin s¸as¸ırtıcı tarihi ve yapılarını ziyaret ediyoruz. Olympos'un benzersiz denizinde yu¨zme keyfi yapıyoruz. Serbest zaman sonrası c¸adır alanımıza geri do¨nu¨yoruz ve ilk gu¨nu¨mu¨ze o¨zel Welcome Party ile gu¨nu¨mu¨zu¨ bitiriyoruz.  

Konaklama: Olympos

 

2.GÜN : KEKOVA TEKNE TURU - KAŞ - FETHİYE

Sabah kahvaltısı ile gu¨nu¨mu¨ze bas¸layıp kamp alanından ayrılıyoruz. Rotamızı bize en c¸ok merak uyandıran noktalardan biri olan Kas¸! Kas¸'a gelip de gu¨nu¨birlik tekne turlarına katılmayan hemen hemen yoktur. Kekova, mes¸hur batık kentin oldugˆu adanın adı. Bu rotada batık kent dıs¸ında, u¨nlu¨ Kaleko¨y'u¨ ve çes¸itli koyları go¨ru¨yor, bol bol denize giriyorsunuz. Tu¨rkiye'de yapılan en gu¨zel gu¨nu¨birlik tekne turlarından biri oldugˆu kesin... Teknemiz 16:00'da Kas¸ Yat Limanına yanas¸arak bize Eski cumbalı konaklarla bezeli ve begonvillerle sarmalı Kas¸'ı ve Uzunc¸ars¸ısını gezmek ic¸in vakit sunuyor. Buradan ayrılarak Fethiye'ye dogˆru hareket ediyoruz. Yolumuzun u¨zerindeki Kaputas¸ Plaj'ında fotogˆraf molası vererek harika anılar biriktiriyoruz ve yolumuza devam edip Fethiye'de kamp alanına varıyoruz. C¸adırlarımıza yerles¸iyoruz ve gu¨nu¨n yorgunlugˆunu dinlerek atıyoruz.  
Konaklama: Fethiye

 

3.GÜN : FETHİYE JEEP SAFARİ

Sabah kahvaltısı ile gu¨nu¨mu¨ze bas¸ladıktan sonra hazırlanıp aracımıza gec¸iyoruz. Bugu¨nu¨n mottosu sulu sulu bir gu¨n diyoruz ve adrenalinin zaman zaman yu¨kselecegˆi, egˆlencenin ve kahkahanın hic¸ eksik olmayacagˆı jeep safari etkinligˆine bas¸lıyoruz. Bizleri o¨zel tasarlanmıs¸ u¨stu¨ ac¸ık safari arac¸ları kars¸ılıyor. Gruplara ayrılarak safari arac¸larına biniyoruz. Su tabancası kiralama alanına gidiyoruz. Herkes ekipmanını kus¸andıgˆına go¨re yolculuk bas¸lasın! I·lk duragˆımız Fethiye'nin en yu¨ksek tepelerinden birine konumlanmıs¸ Yakapark oluyor. Yakapark'ın buz gibi suyuna girecek kadar cesaretli misin ? Doktor balıklar ile tanıs¸ım dogˆal bir pediku¨re ne dersin? Yakapark'ta keyif dolu vakit gec¸irdikten sonra bir sonraki rotamız Saklıkent Kanyonu. Saklıkent Kanyonu tarihi birc¸ok mekana yakın olmasına ragˆmen 26 yıl o¨nce bir c¸oban sayesinde kes¸fedilmis¸tir. Mayıs ayında dagˆlardaki eriyen karın buz gibi suyu kayaların arasında saklanan cennete dogˆru akar. Kanyon gezimizden sonra Gizlikent S¸elalesine dogˆru hareket diyoruz. Yolculuklarımız arasında su savas¸larıyla egˆlencenin doruklarındayız! Gizlikent S¸elalesi bizi muhtes¸em dogˆasıyla kars¸ılıyor. Buradaki o¨gˆle yemegˆi molamızın ardından Gizlikent'te serbest zaman gec¸iriyoruz. Dileyen maceraperestler tesisin sundugˆu imkanlar dahilinde buggy safari, atv ve zipline aktivitelerini yapabilirler. Buradan ayrılarak kamp alanımıza geri do¨nu¨yoruz. Aks¸am yemegˆi, dinlenme ve ac¸ık bas¸ında mu¨zik keyfi ile gu¨nu¨mu¨zu¨ sonlandırıyoruz.  

Konaklama: Fethiye

 

4.GÜN : TEKNE TURU KELEBEKLER VADİSİ - ÖLÜDENİZ - ST. NİCHOLAS ADASI

Sabah kahvaltısı ile günümüze başlıyoruz. Günler geçtikçe heyecanımız artıyor ve her yeni gün bizi yeni bekleyen maceranın neler olduğunu merak ediyoruz. Bugün Kelebekler Vadisi & Ölüdeniz Koyları tekne turumuz başlıyor. Ölüdeniz’in birbirinden güzel masmavi koylarını geziyoruz. Animatörlerimiz, showlar ve DJ performansları eşliğinde unutulmaz bir tekne turu deneyimi yaşıyoruz. Öğle yemeğimizi tekne turumuzda ücretsiz olarak alıyoruz. Gemiler Adası, Soğuksu Koyu, Akvaryum Koyu’nda yüzme molalarımızı tamamladıktan sonra tekne turumuzu sonlandırıp kamp alanımıza geri dönüyoruz. Bu akşam Fethiye merkeze gidiyoruz. Dileyen misafirlerimiz Fethiye Balık Halinde güzel bir akşam yemeği yiyebilir. Dileyen misafirlerimizle ilerleyen saatlerde Fethiye'de Gece Kulübüne gidiyoruz ve gece geç saatlere kadar eğleniyoruz.

Konaklama: Fethiye

 

5.GÜN :FETHİYE DALIŞ

Kamp alanımızda tertemiz hava ve deniz kokusu es¸ligˆinde gu¨zel bir gu¨ne go¨zlerimizi dinlenmis¸ bir s¸ekilde bol oksijenle ac¸ıyoruz. Sabah yapacagˆımız kahvaltımız sonrası Scuba Diving (Tu¨plu¨ Dalıs¸) Aktivitemiz ic¸in Fethiye Limanına hareket ediyoruz. Bugu¨nki aktivitemiz SCUBA DI·VI·NG (Tu¨plu¨ Dalıs¸). Fethiye'de 5*’lı dalıs¸ okulu ve uzman egˆitmenlerimiz es¸ligˆinde Scuba Diving etkinligˆimize bas¸lıyoruz. Fethiye’nin harika denizinde, su¨rpriz ve maceralarla dolu tu¨plu¨ dalıs¸ etkinligˆimizi gerc¸ekles¸tiriyoruz ve teknemizde o¨gˆle yemegˆimizi u¨cretsiz olarak alıyoruz. Dalıs¸ programımızın ardından kamp alanımıza geri do¨nu¨yoruz.  

Konaklama: Fethiye

 

6.GÜN : AKYAKA - İZMİR - İSTANBUL

Keyif dolu bir programın son gününe gelmiş bulunmaktayız. Birlikte geçirdiğimiz 1 haftadan eminiz ki çok güzel anılar biriktirip, arkadaşlıklar ve dostluklar kazanmış olacağız. Bu kamp ates¸inin yanmasını devam ettirdigˆin ic¸in sana minnettar kalacagˆız. Yolculugˆumuzun son gu¨nu¨nde Akyaka Azmak nehrinde tekne turuna c¸ıkıyoruz. Ardından yolumuza devam edip İzmir ve İstanbul istikametinde turumuzu sonlandırıyoruz. Hayal edilen başka maceralarda görüşmek dileğiyle :) 

 

DAHİL OLANLAR:
• Gidiş-Dönüş Ulaşım
• 5 Gece Konaklama (Olympos ve Fethiye)
• 1,2 & 3 Kişilik Kamp Çadırları
• Mat (Dileyenler şişme yatak getirebilir)
• Sabah Kahvaltıları
• 4 Gün Öğle Yemekleri
• Azmak Amazon Nehir Turu
• Köprülü Kanyon Öğle Yemeği Dahil Rafting
• Fethiye Öğle Yemeği Dahil Jeep Safari Turu
• Fethiye Öğle Yemeği Dahil Tekne Turu
• Fethiye Öğle Yemeği Dahil Scubadiving | Tüplü Dalış Etkinliği
• Fethiye Barlar Sokağı & Club Eğlencesi
• Ölüdeniz Kamp Ateşi Etkinliği
• Açık Hava Konseri ve Tanışma Oyunu Ve Etkinlikleri
• Ölüdeniz Manzara Etkinliği
• Seyahat Sağlık Sigortası
• Mesleki Sorumluluk Sigortası
• Tur Otobüsleri İle Ulaşım Hizmeti
• Kokartlı Turist Rehberi Eşliğinde Profesyonel Rehberlik Hizmeti

HARİÇ OLANLAR:
• 2 Gün Öğle Yemekleri
• Akşam Yemekleri (Kamp Alanlarımızda Mangal İmkanı Mevcuttur.)
• Kişisel Harcamalar
• Müze & Ören Yeri Giriş Ücretleri

 

 

 

 

 

 

 

 • Bu fırsatı satın almak için "Satın Al" butonuna tıklayabilirsiniz.
 • Satın aldığınız fırsat için Firma Rezervasyon Bilgileri sms ve mail ile size gönderilecektir.
 • Bu fırsata ait Fırsat Kodunuz Sms ve E-Mail yoluyla tarafınıza gönderilecektir.
 • Ayrıca Fırsat Kodunuzu üye panelinizden anında görebilirsiniz.
 • İşletmede fırsat kodunuzu belirterek hizmetten faydalanabilirsiniz.
 • Başka kampanya veya indirimlerle birleştirilemez.
 • Merak ettiğiniz tüm konular için Sıkça Sorulan Sorular bölümünü okuyabilirsiniz.
 • Tüm sorularınız için info@firsat35.com adresine mail atabilirsiniz.
 • İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı unutmayın.

Bu şehirde olan fırsatlardan haberdar ol

İzmir'de olan fırsatları takip etmek için E-Bülten sistemimize kayıt olun. Kayıt için yandaki form yardımı ile mail adresini bize göndermeniz yeterli.