Fırsat 35 - Batı Karadeniz, Yedigöller, Maşukiye Turu 3 Gün 3 Gece Kahvaltı ve Akşam Yemeği Dahil Kişi Başı 4250 TL!

Fırsat Seçenekleri

X
«Geri

Batı Karadeniz, Yedigöller, Maşukiye Turu 3 Gün 3 Gece Kahvaltı ve Akşam Yemeği Dahil Kişi Başı 4250 TL!

   

0,00 TL

Değerinde

% .

İndirim

Fırsat Kapandı

0

Kişi Satın Aldı

Girne Bulv. No:115/A Nergiz Karşıyaka İZMİR

Firma Puanı %0
Puan Veren 0 Kişi

Adres:

Girne Bulv. No:115/A Nergiz Karşıyaka İZMİR

Website :

Detaylı Bilgi

Batı Karadeniz, Yedigöller, Maşukiye Turu 3 Gün 3 Gece Kahvaltı ve Akşam Yemeği Dahil Kişi Başı 4250 TL!

 

 • Fırsat Kodu TEK Kişiliktir.
 • Rezervasyon zorunludur.
 • Satın almadan önce müsaitlik için arayınız.
 • 0-2 Yaş Ücretsizdir. 3-6 Yaş 1599 TL. 7-12 Yaş 3500 TL
 • Fırsat Kodu ve Rezervasyon Numarası Satın Alma İşleminden Sonra SMS veya MAİL olarak gelecektir.
 • İptal ve İade işlemleri tur tarihinden en az 3 gün önce bildirilmelidir. Aksi takdirde kod kullanıldı sayılacaktır.
 • Fırsat 15 Ekim 2023 Pazar tarihine kadar geçerlidir.
 1. Fırsat Hakkında
 2. Kullanım Notları
 3. Yorumlar (0)

Batı Karadeniz, Yedigöller, Maşukiye Turu 3 Gün 3 Gece Kahvaltı ve Akşam Yemeği Dahil Kişi Başı 4250 TL!

Abant Gölü, Mengen, Devrek, Bartın, Amasra, Tokatlı Kanyonu, Cam Teras, Safranbolu, Bolu, Yedigöller, Gölcük Gölü, Maşukiye, Ormanya (Hobbit Evleri)

 

TUR TARİHLERİ

13-16 Temmuz 2023 / 27-30 Temmuz 2023 / 17-20 Ağustos 2023 / 31 Ağustos - 03 Eylül 2023 /  07-10 Eylül 2023 / 14-17 Eylül 2023 / 28 Eylül-01 Ekim 2023 / 12-15 Ekim 2023 / 26-29 Ekim 2023 (Cumhuriyet Bayramı) / 15-18 Kasım 2023 (Kasım Sömestr) /  23-26 Aralık 2023 / 7-10 Aralık 2023 / 15-18 Aralık 2023 

 

Otobüs Kalkış Yerleri:
Girne Ofis Önü, Karşıyaka Anıt, Üçkuyular, Üçyol, Sabancı, Lozan, Ege Üni. Acil

 

1. GÜN : ABANT GÖLÜ - AMASRA - SAFRANBOLU

Akşam saat 19:00 ile 21:00 arası sizleri Fahrettin Altay (Ziraat Bankası Önü), Üçyol Pamukkale Ofis Önü, Girne Caddesi (Bellima Tur Ofis Önü), Bostanlı İskele, Karşıyaka Anıt Önü, Bayraklı Üst Geçit (Deniz Tarafı), Bornova Ege Acil Önü buluşma noktalarından alarak yolculuğumuza başlıyoruz. Buluşma noktası saatleri, rehber ve araç bilgisi turunuzdan 1 gün önce SMS (Kısa Mesaj) olarak bildirilecektir.

Yol üzerinde uygun bir yerde alacağımız ekstra sabah kahvaltısının ardından, ABANT GÖLÜ’ne gitmek üzere tekrar otobüsümüzde yerlerimizi alıyoruz. Abant Gölü’ne ulaştığımızda, meşe, köknar, dişbudak, çam, kavak, kayın ve gürgen ağaçlarının, dağ çiçeklerinin, meyveli bitkilerin arasında huzur bulacağınız ve bol bol oksijen soluyacağınız bu ortamda yürüyüşlerimizi gerçekleştiriyoruz. Her mevsimde ayrı güzelliğe sahip olan ABANT GÖLÜ’nde, muhteşem doğa manzaralarını fotoğraflarımıza ekliyoruz. Daha sonra MENGEN-DEVREK-BARTIN güzergahından Fatih Sultan Mehmet'in ''Lala, Lala Çeşm-i Cihan (Dünya'nın göz bebeği) dedikleri bu mu ola'' sözleri ile ün kazanan güzel AMASRA'ya ulaşıyoruz.  Karadeniz’in en güzel sayfiye kasabalarında biri olan Amasra’da,  KEMERE KÖPRÜSÜ, TARİHİ KALE SURLARI ve ÇEKİCİLER ÇARŞISI gibi kentin önemli noktalarını ziyaret edip, serbest zaman  veriyor ve öğle yemeği için Amasra’nın meşhur balık ve salatasından tatma şansına sahip oluyoruz. Ardından Safranbolu’ya birkaç kilometre uzaklıkta yer alan  TOKATLI KANYONU’nu ziyaret etmek üzere kısa bir yolculuk yapıyoruz. Türkiye’de  örnekleri arasında ilk olma özelliğini taşıyan CAM TERAS üzerine çıkarak bu güzel kanyonun fotoğraflarını çekiyoruz. Bol oksijen ve muazzam manzara eşliğinde geçireceğimiz keyifli anlardan sonra, yönümüzü müze kent  SAFRANBOLU’ya çeviriyoruz. Önce HIDIRLIK TEPESİ’nde Safranbolunun  manzarasını fotoğraflayarak, rehberimizin Safranbolu hakkında bilgilendirmelerini dinliyoruz. Özgün mimarisinde  evleri, tarihi değerleri, kent kültürü, yaşam tarzı, gelenek ve görenekleri, yöresel lezzetleri ve doğal güzellikleri ile etkileneceğiniz SAFRANBOLU’da nostaljik Arnavut kaldırımlı sokaklarında yürüyüşler yaparak, tarihi yapılarını gözlemliyoruz. Bu esnada CİNCİ HANI, KÖPRÜLÜ CAMİİ, İZZET PAŞA CAMİİ, AKÇASU KANYONU gezilerimizi gerçekleştirerek,  YEMENİCİLER ARASTA’da kahve molası veriyoruz. Serbest zamanda, yemeni, sabun, lokum alışverişleri yapabilir ve bol bol fotoğraf çekebilirsiniz. UNESCO tarafından Dünya Miras Listesi'nde yerini alan Safranbolu’da, HİLTON GARDEN INN SAFRANBOLU OTEL’imize yerleşiyoruz. Modern mimari ve otantik Safranbolu evleri dokusunu hissedeceğiniz  bu otelimizde akşam yemeğimizi alıyor ve konaklamamızı yapıyoruz. 

Konaklama: Hilton Garden Inn Safranbolu

 

2. GÜN : YEDİGÖLLER - GÖLCÜK GÖLÜ - SAPANCA GÖLÜ - SAKARAYA

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından,KARABÜK üzerinden BOLU’ya ulaşıyoruz. Burada bizi bekleyen minibüslerle, güzel manzaralar eşliğinde YEDİGÖLLER Milli Parkı’na giriş yapıyoruz. YEDİGÖLLER’de, SAZLIGÖL, İNCEGÖL, KÜÇÜKGÖL, DERİNGÖL, BÜYÜKGÖL, KURUGÖL ve SERİNGÖL’ü görüyor ve gökkuşağı renklerini andıran rengârenk ağaçlarla kaplı bu ortamda, piknik yaparak, keyifli saatler geçiriyoruz. Sonbaharda kızılın, ilkbaharda ise yeşilin binbir tonuna bürünerek sunduğu muhteşem  manzarasında doğa ile baş başa yorucu olmayan yürüyüşler yapıyoruz. Rehberimizin belirlediği saatte tekrar buluşarak, bir sonraki gezi noktamı olan  cennet misali doğa harikası GÖLCÜK GÖLÜ’ne hareket ediyoruz. İnternette ve sosyal medyada gördüğümüz o meşhur evin bulunduğu yer olan Bolu Gölcük Gölü’nde, eşsiz göl ve doğa manzaralarını izleyebileceğimiz seyir teraslarında fotoğraflar çekip, yürüyüş parkurlarında gezintiler yapıyoruz. Yemyeşil ağaçlar ve ağaçların göle verdiği renk ile seyre doyum olmayan güzellikler içerisinde geçireceğimiz keyifli zaman sonrasında, Gölcük Gölü’ne veda ediyor ve SAPANCA GÖLÜ manzarası eşliğinde, Sakarya'da Bölgenin En iyi zincir otellerinden biri olan 5* Radisson Blu Otel’imize geçiyoruz. Akşam yemeğine kadar otelin kapalı yüzme havuzu ve aktivitelerinden faydalanabilirsiniz. Konaklama Otelimizde

Konaklama: 5*Radisson Blu Otel

 

3. GÜN : MAŞUKİYE - ORMANYA (HOBBİT EVLERİ) - ŞİLE - AĞVA - İZMİR

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından, MAŞUKİYE`ye hareket ediyoruz. Ormanlar arasında yer alan MAŞUKİYE`de, tertemiz ve bol oksijenli havasını soluyarak gezintimize başlıyoruz. Maşukiye`nin ismi aşık anlamına gelen maşuktan geliyor. Gerçekten de etraftaki doğal güzellikler "buraya gelen aşık olur" denilen ve herkesin dudaklarından bir daha geleceğim dedirten bu  doğa harikası yerde orman içinde, toprağa basıp, su ve kuş sesi dinleyip, haftanın yorgunluğunu atabilirsiniz. Verilen serbest zamanda isteyenler ATV ve SAFARİ turuyla doğanın tadını çıkarırken, dileyenler de ZİPLİNE ile adrenalin keyfini yaşayabilirler. Unutulmaz anılarımızla maşukiyeden ayrılarak ORMANYA DOĞAL YAŞAM PARKIna gidiyoruz. Ormanya Doğal Yaşam Parkı projesine 2014 yılında başlanmıştır ve projenin planlaması 10 yıldan fazla zaman sürmüştür. Doğal çevresiyle 4 bin dönümlük alandan oluşan Ormanya Doğal Yaşam Parkı Dünya`nın üçüncü, Avrupa`nın en büyük doğal yaşam parkıdır. İçerisinde bulunan canlıların doğal koşullarına en yakın ortamda yaşamaları için tüm ihtiyaçların yerine getirildiği Ormanya Doğal Yaşam Parkı`nda, gelen ziyaretçiler için  tüm detaylar incelikle ve titizlikle planlanmıştır. Burada `Yüzüklerin Efendisi`` ve ``Hobbitler`` filmiyle ünlenen Hobbit Evlerinin bulunduğu alanı gezerek, bol bol fotoğraf çekimi yapıyoruz. Daha sonra doğanın bütün hünerlerini sergilediği AĞVA'ya hareket ediyorıuz.Bir yanında YEŞİLÇAY, diger yanında GÖKSU DERESİ, Karadenize bakan altın sarısı kumsallarıyla bir tabiat harikası olan AĞVA'yı geziyoruz.Sazlıkların arasında yapacagımız TEKNE TURU'nun ardından,ŞİLE'ye hareket ediyoruz. ŞİLE FENERİ, KAVALA PARKI, KÜLTÜRPARK, ŞİLE KALESİ’ni görerek,rehberimizin bilgilendirmelerinidinliyoruz.Otobüsteki yerlerimizi aldıktan sonra Bu harika ortamdan sonra,  geri dönüş yolculuğumuza başlıyor ve SUSURLUK BALIKESİR-AKHİSAR-MANİSA üzerinden, akşam saatlerinde İZMİR`e ulaşıyoruz. 

 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Yeni Model Otobüslerle Ulaşımlar 
 • Çevre Gezileri
 • Otobüs içi ikramlar
 • Profesyonel Rehberlik Hizmeti
 • 1 Gece, 5*RADİSSON BLUE OTEL
 • 1 Gece Safranbolu Hilton Garden İnn
 • Seyahat Sigortası Hizmet Paketi
 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Müze, Ören Yeri ve Milli Park Girişleri
 • Öğle Yemekleri
 • Molalar ve Ekstra Yiyecek, İçecek Harcamaları
 • Yedigöller Minibüs ve Giriş Ücretleri
 • Ağva Tekne Turu

 

 • Bu fırsatı satın almak için "Satın Al" butonuna tıklayabilirsiniz.
 • Satın aldığınız fırsat için Firma Rezervasyon Bilgileri sms ve mail ile size gönderilecektir.
 • Bu fırsata ait Fırsat Kodunuz Sms ve E-Mail yoluyla tarafınıza gönderilecektir.
 • Ayrıca Fırsat Kodunuzu üye panelinizden anında görebilirsiniz.
 • İşletmede fırsat kodunuzu belirterek hizmetten faydalanabilirsiniz.
 • Başka kampanya veya indirimlerle birleştirilemez.
 • Merak ettiğiniz tüm konular için Sıkça Sorulan Sorular bölümünü okuyabilirsiniz.
 • Tüm sorularınız için info@firsat35.com adresine mail atabilirsiniz.
 • İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı unutmayın.

Bu şehirde olan fırsatlardan haberdar ol

İzmir'de olan fırsatları takip etmek için E-Bülten sistemimize kayıt olun. Kayıt için yandaki form yardımı ile mail adresini bize göndermeniz yeterli.